| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele nimfomane? Sunt in regula? Am o amica cu o pofta exagerata de sex, credeti ca e bine ce face?
Are doar 14 ani!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pofta exagerata de sex?! Eu la varsta ei aveam pofta exagerata de inghetata, ciocolata si filme de desene animate cu Tom&Jerry. Nu mi se pare bine si normal ce face, dar fiecare cu viata lui. Daca ea considera ca e ok, pai sa faca! Apropo de asta, ce raspuns a dat elsexygagica!? Stie prea multe pentru o fata de 7 ani. Da niste raspunsuri de ramai masca. Serios.

pa, pa.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant disperate dupa penislaughing, nu face bine deloc cu varsta asta sunt destule cu disperarea asta de sex

| Razvan a răspuns:

Daca pofta din sex ar fi egala cu pofta de cultura, zau ca mi-ar placea sa vad pusti cu prezervative in urechi la bibloteca.Parolwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Nu este ninfomana, este doar curioasa sa descopere senzatii noi.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

rolling on the floor treaba cu "galeata" e amuzanta. laughing... Nu. nu e bine. este o problema psihica, am auzit si eu de o fata de pe la mine pe aici care se ducea sa metrou sa se @#!@#!@ cu aia. cica de placere, am vazut-o si eu pe strada si nu faceam diferenta intre ea si un tomberon. "nespalata" si cu cine o mai fi facut @#@#!@#! o fi luat si cine stie ce boli. daca e iubita ta ar fi bine sa incerci sa ii stapanesti tu pofta sa zic asa. ca sa nu o stapaneasca altul, sa nu care cumva sa ajunga pe centura de placere, sau la metrou

Răspuns utilizator avertizat
| MMadalina a răspuns:

Prietena ta e sarita de pe fixwinking

Daca la 14 ani doreste sex, ma intreb ce o sa faca la 20de anithinking

| ronin33dan a răspuns:

Este o problema phisica, care poate fi tratata.in principiu se presupune ca acesti copii au fost traumatizati sau sunt traumatizati. Exista remediu, dar nu este de ras. Unii profita din plin de pe urma asta dar cu tipul se agraveaza si se poate ajunge si alte minuni.Nu-i de ras!

| Annie_3559 a răspuns:

UOps.
14 ani?
Nu va este rusine sa postati intrebari de genul acesta?thinking

Daca la 14 ani e nesatula ma intreb ce va face cand se va maritaoh go on.
Probail o sa ajunga o "galeata" si una d aia cu vreo 13 copii.Na ce sa zic ii doresc un viitor cat mai placut si mult sex daca e asa nesatulahappy.

papawinking

| adrian_3467 a răspuns:

Toti avem pofta exagerata de sex terminati cu prostiile happy

Răspuns utilizator avertizat
| lAuRitAs a răspuns:

Arde hormoni in ia laughing

| madalina97_7913 a răspuns:

La varsta ei ar trebui sa se bucure de copilarie, nu sai stea gandul la asa ceva, poate sa se calmeze facandu-si dus cu apa rece si gata, trece tot big grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai oricum nu e vina ei la 14 ani e normal deoarece e la varsta cand descopera chestile astea si eu am avut o problema asa la 15 ani credeam ca sunt unpic... dar na trece persoanele ninfomane ...ma gandesc ca nu e vina lor adica nu a vrut ea sa fie asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami si mie nr eilaughing

| mika_4756 a răspuns:

Jesus are 14 ani!straight facevorba lui mady, ar trebui sa se bucure de copilarie eu la varsta ei ma dadeam cu rolele.Sai aiba grija multa, ca nu mai e mult pana se trezeste cu un copil straight face