| LonelyGuy a întrebat:

Ce părere aveți despre Nofap? Beneficiile sunt reale?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu exista beneficiu in a nu te masturba

| mihai69 a răspuns:

O prostie.
Nu.

| doctorandus a răspuns:

Daca beneficiile ar fi pe jumatate reale, Terra ar musti de Supermeni.

| Anonim67377882 a răspuns:

Depinde ce fel de beneficii.
Avantajele sunt o claritate mai buna mintala un spike de energie ceva mai bun(desigur daca combini si cu sala si ai o alimentatie buna), nu ai sa devii batman peste noapte. Stai flex.
Un sex appel ceva bun dupa 3-4 saptamanai ai sa vezi ca unele femei incep sa se dea pe langa tine sau sa incerce sa-ti atraga atentia deoarece simt ca faci ceva diferit fata de altii.
Dezavantaje ca esti excitat tot timpul chiar si batranele au sa te excite si ai sa le vezi frumoase. Ce te poate face sa regreti mai tarziu deoarece efectiv o sa te excite orice are gaura intre picioare.
No fap'' e bun numai daca nu ai prietena.