| PuținConteazăNumele a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie dintre un baiat de 16 ani şi o fată de 19 ani?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baiatul posibil e imatur iar fata mai matura

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea te vrea, este normala relatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rar vezi relatii in care el e mai mic ca ea, mai ales la varsta voastra. Dar daca el e destul de matur, nu vad unde ar fi problema.

| TanteMarianne a răspuns:

Nu stiu ce sa ziv. baietii cica se maturizeaza oricum mai tarziu decat fetele.Dar de ce nu? poate sa mearga, daca amandoi sunt intelegatori unu cu altul.

| vodami92 a răspuns:

Ala la 16 ani! nu are nimic dezvoltat! cum ar putea el sa o satisfaca pe aia de 19 ani! nu are cum! doar daca i-a viagra!

Răspuns utilizator avertizat
| MariusJR a răspuns:

Merge