| metalheadgf a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare. Ce părere aveți despre o relație între o fată care tocmai a împlinit 15 ani și un băiat care tocmai a împlinit 18 ani?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok... ce legatura are cu intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am nicio problema, nu imi pasa de ei, dar nu stiu ce parere are legea rolling on the floor Eu zic sa o intrebi mai intai pe ea laughing

| Crescent a răspuns:

O diferenta de trei ani nu e asa mare problema. Aia intervine cand el e major si ea e minora.

| DorelPotcoava12 a răspuns:

Se numeste dosar penal, si am auzit ca te duci la poarta alba. e foarte frumoasa statiunea, te vei distra cu borcea si mazare. un singur sfat, nu scapa sapunul. bafta bo$$

| FantasyBoy a răspuns (pentru DorelPotcoava12):

A scris omul undeva ca "relatie"=sex salbatic"?!
Si nu cred ca respecta cineva o lege contra naturii...impusa de stapanii coloniei!