| VrRos93 a întrebat:

Ce părere aveți de o fată care e intr-o relație cu un baiat și ii plătește tot acelui băiat, fiecare masa,tot, tot, tot? Exista genul fată care sa întrețină o pușlama? laughing

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asa cum exista genul de barbat care intretine o "prostituata", exista si genul de fata care sa intretina o "puslama".
Pentru ca asa vor si pentru ca isi permit s-o faca.
Cat timp sunt fericiti, nu conteaza deloc.

| mgtow a răspuns:

Sant dar nu e corect asa

| wildthing a răspuns:

Sunt convins ca exista. Sunt femei mai uratele, mai batraioare, cu multi bani, care se indragostesc de barbati care arata bine, dar n-au un ban in buzunar...si-i intretin. happy
De ce nu? Daca tot e "progresism", hai sa fie egalitate peste tot. Daca exista barbati care intretin femei, de ce n-ar exista si femei care intretin barbati?winking

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am o parere chiar prea buna, ma indragostesc de genul ala de fata.
Din fericire, exista.

| Drimmero a răspuns:

Or exista si d-astea, adica sigur exista, e alegerea ei daca vrea s-o faca sau nu dar e cam fraiera iar el n-are totusi demnitatea aia barbateasca sa nu se lase cumparat si sa aiba obraz sa dea si de la el.

| Hammurabi a răspuns:

Poate crezi tu că e pușlama.
Dar poate nu e.
Tu poți fi atât de pușlama încât să-și cheltuie o fată banii cu tine?
Sau întotdeauna strugurii sunt acrii, când nu ajungi la ei? laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Da, ma-sa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am cunoscut o fata de genul prin prisma unui prieten, avea mulți bani dar fura și de la locul de munca laughing am auzit ca furase 20.000 de mii de lei înainte sa plece de acolo, aia cam cu toți făcea asa,le plătea totul,era foarte generoasa. Mai cunosc un caz când un fost coleg de clasa se combinase cu o grasuta,și aia îl sponsoriza, le face sa se îndrăgostească de ei,si apoi le șantajează emoțional, ca dacă nu le da bani sau alte alea se despart de ele, cam asa se întâmplă cu fetele/femeile care sunt seduse de bine cunoscuții lover boy, ca multe ce cauta aia și gasesc, băieții cuminți ii marginalizeaza, pe tipii ok, aleg cocalari de ăștia, ca pe urma sa se plângă ca toți sunt porci, de parca i-ar cunoaște pe toți sa ajungă la concluzia asta, mukte cauta genul asta, și câteodată cad ca victime. E relativ, chiar pe tik tok am văzut spunând o tipa ca, cauta un tip foarte înalt, peste 190 cm și care sa scrie corect gramatical, ca îl finanțează ea, nu ii trebuie lui nimic, gen friend with... Dacă ai vrăjeală și arăți cât de cât bine, în orice moment poți găsi o astfel de tipa, nu e deloc imposibil.

| denidenisa2139 a răspuns:

Da.Ma dau exemplu pe mine.Acum ceva timp, cand aveam partener, venise la mine in oras el statea in Timisoara si mno.Eu fiind delicata si draguta l-am intrebat daca mergem la un restaurant.El a zis da. Ajunsi acolo am comandat, iar dupa ce a mancata am asteptat nota.Eu mi-am pus cheltuielili mele si asteptam sa puna el restul, dar aud deodata "Iubito, costa 350 lei, nu 175!" Am ramas mirata si am scos 350 lei.Si am zis ca mno e prima data si se iarta.A mai venit si cand venea tot eu plateam.Pana m-am prefacut ca mai am 0 lei si dupa mi-a dat papucii. NICE

| Jokerdemanofreacalaputi a răspuns:

Din moment ce face asta. Da