| feelb a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie dintre un barbat in toata firea si o pustoaica? Acest barbat iubeste sincer sau este atras doar de tineretea fetei? Vorbind despre o relatie lipsata de interese financiare.

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Nu cred nici eu in asemenea dragoste. gen el are 27 si ea abia 18, barbatul e atras de ea pentru ca e o prospatura si cel mai probabil inca virgina, profita de ea pana se plictiseste si apoi tot la nevasta/prietea cu care are o relatie de cv vreme... ani. Deci nu cred asa ceva, e doar vrajeala curata, iar fetel sunt proaste ca se duc la ei, le cad in plasa, apoi aud din astea "m-a lasat insarcinata; am facut dragoste si a doua zi nu imi mai raspundea de loc, nu stiu ce sa fac; eram virigina si am facut sex neprotejat, cred ca si-a dat drumul in mine..." etc. iar cazurile astea sunt cel mai mult intalnite la cupluri care partenerii sunt nepotriviti ca varsta.
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Nu pre cred in asa ceva...
Desi acum depine ce varsta au ei. Daca de exemplu fata are 14 si baiatul 24, siugr nu ar dura mult "relatia"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva destul de des intalnit si normal. Fata e atrasa de maturitatea tipului, felul in care este tratata si cel mai adesea "rasfatata". Barbatul, de cealalta parte, se alege cu o prospatura. La inceput e atractie, dupa se decide in functie de circumstante. Whatever, good deal, right?tongue

| InesIlinca90 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii ce simte el pentru ea, dar dragoste sigur nu poate fi.Ori poate atractia fizica este mare la el..cine stie.Dar eu una, nu cred ca e dragoste la o relatie cu o diferenta mare de varsta.cel putin nu la varsta de 18-19 ani.Acum depinde si ce varsta are fata si el.