| biancaandreea a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie dintre o fata de 18 ani si un barbat de 32?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Este prea mare diferenta de varsta. Gandeste-te in perspectiva, tu vei avea peste 12 ani 30 de ani iar el 44.prea putine cupuri rezista unei asemenea diferente de varsta.

| Hmmmm a răspuns:

Se poate numi aia relatie?
sa gandim logic! un barbat de 32 de ani are cu totul alte asteptari de la o relatie si de la o femeia decat o fata de 18 ani poate sa ofere.chiar crezi ca poate rezista asa ceva?
dar ce barbat normal de 32 de ani s-ar uita la o fata de 18 ani? oare nu se foloseste de fata aia?
dar ce fata de 18 ani, normala, incepe o relatie cu un barbat de 32 de ani? nu cumva si fata se foloseste de acel barbat?

| Doddel a răspuns:

Nu prea bunaaaa

| Doddel a răspuns:

Esti cumva in situatia asta?

| rosto a răspuns:

Pana acum ceva timp as fi zis ca nu se poate asa ceva. si totusi, poate chiar se iubesc, poate ca se respecta si se completeaza. de ce sa renunti la ceva frumos doar pentru diferenta asta de varsta? cine a stabilit cat poate fi diferenta maxima intre parteneri? poate ea e mai matura pentru varsta ei, poate si el are un comportament diferit de al celui unui om de 32 de ani. pana la urma, ei isi traiesc viata cum vor ei, nu cum vor altii happy

| Any_2443 a răspuns:

Barbatul de 32 de ani isi bate joc de fata de 18 si profita de ea

| Kokohae a răspuns:

Profita de ea.