| Poinsettia a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie in care diferenta de varsta e 8-9 ani? De exemplu, tipa 16-17 si tipul 24-25? E prea mare diferenta, asa-i?

Răspuns Câştigător
| noName_8681 a răspuns:

Da. e mare, crede-ma, iti spun din experienta. La inceput nu se vor vedea diferente, dar pe parcurs se vor vedea. Si daca te atasezi de el si incepi sa ti la el, vei suferii apoi.

11 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

@lextim-maxim le-ai dat la toti care au astfel de obiceiurilaughing.
noName are dreptate. Pot aparea diferente ca:opinii total diferite, planuri de viitor separate, grupuri de prieteni diferiti, plus ca mai este si ideea aceea ca daca e mai mare vrea mai mult. Dar daca exista iubire adevarata ve-ti invinge orice!
Mie nu mi se pare mare diferenta deloc, insa totul depinde de tine, de voi!

Bafta.

| lextim a răspuns:

Logic ca e mare. mai inteleg fete de 25 cu bosorogi cleiosi de 60 dar la 16 esti mica.

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu e mare si varsta nu conteaza daca exista iubire si eu am avut la fel si akuam mai eram imp daca nu interveneau parintii, daca va iubiti nu av ganditi al varsta :*

| ClaraZ a răspuns:

Deci am refuzat un baiat care era mai mare ca mine cu 9 ani, pentru acest motivstraight face

| pepe a răspuns:

La vârsta ei de acum diferenţa este mare, dacă ea ar avea peste 20 de ani atunci nu ar fi mare diferenţa.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Daca tipul are intentii serioase(nu ma refer la casatorie) iar voi chiar va placeti nu e mare diferenta.

| Sarpedan a răspuns:

Nu conteaza.

| LitlleSusan a răspuns:

Nu Este DelOc o fiferenza mare. Poti sa stai linistita happy

| Poinsettia explică:

NoName, la ce te diferente te referi cand zici ca se vor vedea pe parcurs?

| Psihiatra a răspuns:

Cam da...

| wykyal a răspuns:

Nu, nu atat timp cat se anteleg bine (eu mi am cunoscut prietenul actual la 16 ani el27 ani, iar la un an si ceva am ramas la el(el find din alt judet300 km distant, ai mei lau cunoscut)avem acum 5ani jumate ampreuna)decitotul depinde de ei