| kendall a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie in care sa fie o diferenta de varsta de 12 ani? Ea: 18, el: 30.

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
tin sa ii contrazic pe cei care au raspuns, eu sunt un fapt real, sotul meu e mai mare ca mine cu 11 ani, dar asta nu are nimic de aface cu averea, ne-am luat ca asa am simtit, am fost si suntem 2 oameni simpli din popor si am facut decurand 25 de ani de casnicie, ceea ce am realizat, a fost prin munca noastra, nu am avut parinti instariti si asta nu a fost o piedica in calea noastra. daca va iubiti, si el nu are o alta relatie/copil etc, nu cred ca ar fi un impediment, numai daca exista dragoste adevarata si nu e vorba de o avere colosala.
O seara bunahappy

| neutrino a răspuns:

Cu exceptia sexului, cei doi nu pot avea nimic in comun. Teoria ca nu conteaza varsta, este doar o poveste.

| Oana92 a răspuns:

Putin cam mare, dar e bine ca ambii sunt majori!

| Dariusuu a răspuns:

Și iubirea nu are limite...

Ești de acord cu mine?

Răspuns utilizator avertizat
| SakonSIUkon a răspuns:

Mi se pare o diferenta destul de mare, nu e bine.

| BunaciuneaTPU a răspuns:

Ca domnul in cauza are multi bani.

| Predatorgirlx a răspuns:

E nasoolll! Dupa mine diferenta de varsta trebuie sa fie de maxim 4 ani! Parerea mea.happy

| Yaseminn a răspuns:

Hey,atata timp cat exista iubire, varsta nu conteaza.
Daca persoanele se iubesc, nu conteaza ce diferenta este intre ei!

Eu asa gandescwinking