| CNP a întrebat:

Ce părere aveţi despre o relaţie în care fata are 18 ani şi băiatul 15? sunt şanse să meargă bine sau nu?

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Scuze,dar nu sunt sanse sa mearga.Nu stiu daca esti fata sau baiat.
Oricum daca esti fata si ai 18 ani eu te sfatuiesc sa nu incerci degeaba o relatie cu acel baiat de 15.Adica,gandeste`te tu peste un an pleci la facultate(daca nu esti deja) si el mai ramane inca 2`3 ani la liceu.Si eu am 18 ani si nu m`as vedea niciodata cu un baiat atat de mic.Imi doresc un baiat peste 17 ani, dar nu mai mare de 23.Acum se revin la tine.Acolo la facultate gasesti alti baieti de varsta ta, sau mai mari.Cunosc fete care au relatii cu baietii mai mici, dar diferenta e de 2 ani, e mai acceptabila.La 15 ani el e un copil, chiar daca poate arata foarte bine pentru varsta lui.recunosc am si eu la mine in liceu "baietasi" de astia mici dar dezvoltati si ii vad ca sunt frumosi dar o relatie cu ei n`as vrealaughing
Acum presupunand ca esti baiat si ai 15 ani.Iti spun scurt nu`ti face iluzii.de obicei fetele de 18 ani, au alte preocupari, vor baieti de varsta lor sau mai mari. Bine sunt si fete de 16 ani care umbla cu baietii de 26`27 dar asta nu se puneoh go on.
Totusi :nu se stie cum apare dragostea, deci nimic nu e imposibil! eu personal nu cred ca ar merge o asemenea relatie dar nu se stie niciodata.
Bafta!

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu va tine mult...totusi nu se stie

| Lullabies a răspuns:

Sigur ca da. varsta chiar nu conteaza din moment ce se inteleg bine si intre ei nu exista bariera varstei:*

| edy132 a răspuns:

De ce nu ar merge bine? Baiatul sigur nu ar parasio.

| Naftalinaaa a răspuns:

Am eu o prietena care are 19 ani si prietenul ei face 14...asa ca, de ce nu ar merge?laughing

| luly16 a răspuns:

Da...dar nu va tine mult relatia.sunt sigura.mi s-a intamplat

| dolcEE a răspuns:

Ce fata s-ar pune cu un baiat mai mic cu 3 ani? rolling on the floor amu sa fim seriosi? ceva ninfomana disperata?

| iulia_7948 a răspuns:

Una e ca baiatul sa fie mai mare a fata si una e sa fie fata mai mare. logodnicul meu are 33 de ani iar eu 22. dar fata sa aiba 18 si baiatul 15? e aiurea. ce te atrage la un copil de 15 ani? mie mi se pare scarbos. nici parul pe piept nu i-a dat.laughing)

| roxii_1257 a răspuns:

O fata de 18 cu un baiat de 15? straight face
nu prea am auzit cazuri d-astea...
incercati poate va merge. :*

| Wecky a răspuns:

Merge merge dai bice. Soramea cand avea 16-17 ani si era in liceu era cu unu de 20 si ceva de ani de facultate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce tare :O Cred ca baiatul e in al 9-lea cer cu o asa prietena. Sunt sanse, desigur, ca o sa mearga, fi increzatoare :> Dar conteaza sa tineti unul la altul, nimeni nu poate sti daca va merge o relatie, depinde de voi.
Apropo, facebook? http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070

| CurlyBlonde a răspuns:

O sa ai parte de zile negre in care o sa constati ca nu te intelege si ca nu merge bine relatia pentru ca tu va trebui sa o tragi pentru 2, la 15 ani nu are maturitatea necesara tie, gajica de 18 ani care vrei anumite chestii de la viata