| Borderline a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele Anorexice/Subnutrite?

Ati iesi cu o astfel de persoana?
Ati putea avea o relatie cu ele?

Eu sunt baiat si arat putin anorexic, ce as putea face sa nu mai fiu asa?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Tind totusi sa cred ca e o diferenta intre subnutrit si anorexic.
Eu de exemplu sunt subnutrita.Mai am nevoie de cateva kg pana sa ajung la greutatea normala, dar asta nu ma face anorexica sau schelet umblator.Si cunosc tipi care m-au placut asa.
La randul meu, nu ca as fi narcisista sau asa ceva, dar prefer tot tipii slabi.Pur si simplu pe astia-mi pica pata.
Ceea ce vreau sa spun e ca totul e in regula atat timp cat cineva nu va putea sa-ti foloseasca coastele pe post de xilofon.
Fii mai increzator.In caz ca n-ai alte probleme de sanatate din care sa rezulte asta, e ok.Te ingrasi greu.Asta-i organismul tau si trebuie' sa-l accepti tu in primul rand. Dupa si altii. Daca te accepta sau nu, problema lor. Duca-se.

| Borderline explică (pentru Holocaust):

Multumesc pentru raspuns. M-ai facut sa realizez ca de fapt imi place organismul meu asa cum e si nu mai vreau sa-l schimb.

| Holocaust a răspuns (pentru Borderline):

Ma bucur.big grin

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

1)Da
2)Da
Nimic, așa ești tu! Cine te iubelte te iubește așa cum ești!

| e1xtz a răspuns:

Sa pui mana sa mananci bine.te mobilizezi, si faci si un pic de sport.le faci pentru tine.pentru stima de sine, sanatate, etc.iar despre fete, ai timp, pentru fiecare exista cineva indiferent cum arata

Răspuns utilizator avertizat
| sasa93 a răspuns:

Ff rau cauta si tu un baiat care sa fie mai interesat de tine si cu bun simt bafta