| RazvanGeorge a întrebat:

Ce parere aveti despre realtiile intre persoanele de aceeasi zodie (gemeni), cu aceeasi varsta (13) si fata fiind cu o zi mai mare decat baiatul? big grin astept raspunsuri seriose! FUNDA la cel mai bun + explicatii+ argumente!

1 răspuns:
| BYGGeo a răspuns:

Relatil intre aceas zodie sunt foarte rare. Eu incerc o relatie cu aceas zofie (varsator) si aceas varsta dar nu prea merge. Dar faptul ca va placeti nu tin neaparat de zodie sau de varsta tot ce conteaza este dragostea sincera.