| BuBu2006 a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia gemeni? ce zodie sunteti?

10 răspunsuri:
| RazvanHDd a răspuns:

Ai mei sunt zodia gemeni si sunt handicapati.straight face eu sunt fecioarahappy

| Holocaust a răspuns:

Hmm,zodia gemeni.Frustraţi cu două feţe şi nişte mincinoşi de mare clasă. Cert e că,deşi am această părere,cea mai bună prietenă a mea e gemeni, la fel şi alte persoane apropiate mie...
Eu sunt săgetător, cea mai a dracu zodie.Deşi zodiacul e cea mai mare prostie, 80% din chestiile citite despre zodia mea, mi se aplică şi mie.

| buturuga a răspuns:

Gemenii sunt de treaba, ma impac destul de bine cu eiwinking Eu sunt berbec

| Danielita a răspuns:

Pai ...eu sunt zodia gemeni:Xbig grin

| GusWaters a răspuns:

De ce dracu sa judec un om dupa o idioata de zodie? Zodiile sunt,dar retardati,destepti, sau oameni de treaba exista in fiecare, fara sa tinem cont de zodie.Nu mai credeti in prostiile astea.Mai bine cunoasteti omul, decat sa va incredeti in ce zice horoscopul lui.

| BuBu2006 explică (pentru GusWaters):

Eu sunt gemeni si am vrut sa vad daca sunt asa cum cred altii zodia gemeni!

| GusWaters a răspuns (pentru BuBu2006):

Nu conteaza ce cred altii despre zodia gemeni,e o sarlatanie, si conteaza cum esti tu dpdv psihic, nu ce zodie ai.

| emgirl a răspuns:

Pai eu sunt zodia berbec...de zodia gemeni nu stiu numikhappy:d

| Krissuu a răspuns:

Eu sunt capricorn cat despre gemeni sunt incapatanati si suparaceosi intotdeauna totul trebuie sa iasa bine...Incearca sa devina perfectionisti... Sper ca am putut sa te ajut

| BuBu2006 explică (pentru Krissuu):

Eu sunt gemeni si sunt incapatanata, suparacioasa nu in rest tot ce ai spus este cam adevarat!