| DeeDee_4511 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia dintre un baiat slab si o fata mai plinuta si invers?happy

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înțelegerea dintre ei este importantă, nu părerea noastră cum arată!
Gusturile nu se discută.
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai... poate sa mai piarda ea ceva, si sa se ingrase el, daca tine la el si are grija de el ca lumea?!

| Libelle a răspuns:

E mai mult decat OK.
Daca se iubesc care ar fi problema?

| BlancaFantasma a răspuns:

Am niste prieteni in situatia asta...si chiar le sta bine sun impreuna de un an si cevahappy daca se iubesc.eu sincer ii invidiezlove struck in sensul bunhappy

| Ирина19 a răspuns:

Destul de buna, cunosc multe cupluri de asa fel si sa stii ca mult timp au fost impreuna, nu le pasa ce cred altii, important e ca se iubesc

| wildthing a răspuns:

E util sa ai in dotare o femeie grasa...nu mai ai nevoie de umbrela cand mergeti la plaja, te culci la umbra ei.

| anaid a răspuns:

Nu vad care e problema ce spune cineva ca trebuie sa te orientezi dupa anumite criterii intr-o relatie?:-|

| cryssa a răspuns:

Ce conteaza?
daca se iubescraised eyebrows...

| Michidutsa a răspuns:

Se completeazalaughing m-ai iau de la unul, m-ai dau de la celalaltlaughing. Glumesc! Daca se iubesc si se inteleg este tot ce conteaza

| gloss_5750 a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu conteaza cum arata, fata slaba si baiatul gras sau invers, atata timp cat se simt atrasi unul de altul, se iubesc si se simt bine impreunawinking

| LuDo a răspuns:

Conteaza asta?straight faceN'are absolut nici o treaba daca se iubesc cu adevarat! Ce daca unul e mai slab sau mai plinut decat celalalt? Asta e problema majora in zilele noastrelaughingAproape toti se uita la buzunar, daca celalalt are Audi nu stiu cat si daca e bine facut.Nu conteaza toate prostiile astea daca iubesti cu adevarat!oh go on

| cosmin_6815 a răspuns:

O sa-l inghita sau striveasca in timpul in care fac sti tu ce ceva placut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opusele se atrag! nu conteaza daca cineva este mai plinut. iubirea invige tot. wildthing esti un nesimtit!