| bianca37 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia cu prietenul vostru cel mai bun baiat

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca depinde in functie de fiecare caz in parte.E posibil ca el sa te placa, in secret, in sens romantic si atunci situatia nu e deloc placuta, mai ales daca nici nu te va anunta prea curand despre ce simte. Apoi, daca sunteti doar simpli prieteni, e super si aveti amandoi de castigat.

| StoicAnalysis a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu, tot va dezvolta sentimente puternice pentru tine. Pana la urma sunteti de sex opus. Asa functioneaza treaba. O fata si un baiat sau femeie si barbat, pot fi maxim amici sau cunostinte. O relatie mai stransa de atat, va ajunge cu timpul, sa se dezvolte intr-una romantica.