| UrsuletuChocolatiu a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia fata varsator - baiat pesti? Vreau parerei de la cei care cunosc! Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Am trecut eu prin asta, fata aia ma uda tot timpul, varsa mereu cate ceva pe mine. Nu e o idee prea buna cu varsatoarele astea!

| UrsuletuChocolatiu explică (pentru Public22):

Vezi ca eu sunt varsatoare.winking Asa sunt eulaughing) Am varsat mii de sucuri, limonada pe mine si pe cei din jur, am scos ochi de multe orirolling on the floor)

| Public22 a răspuns (pentru UrsuletuChocolatiu):

laughing n-am sa stau pe langa tine daca vom merge la suc!

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi compatibilitatea dintre zodii pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Asa sunt parintii mei si nu se inteleg laughing), ia zi, o sa o rupi cu respectivu, doar pentru ca asa ti-au zis niste straini pe TPU?

| UrsuletuChocolatiu explică (pentru MineIsLikeABridge):

Nu am o relatie cu el. Doar am vorbit, nu ne-am intalnit niciodata. Vreau sa stiu ce ma poate astepta. :p

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru UrsuletuChocolatiu):

Mare chestie nu e, maicamea e pesti taicameo este varsator, de 27 de ani sunt casatoriti. Singura chestie e sa fiti amandoi deschisi, asta daca vr sa faci cv /

| Public22 a răspuns:

Mersi pentru funda! Nu stiu daca meritam. laughing

| UrsuletuChocolatiu explică (pentru Public22):

Daca nu tu atunci cine? smug

| Public22 a răspuns (pentru UrsuletuChocolatiu):

Ca bine zici! laughing

| Hαppiηеss a răspuns:

Zodia chiar nu conteaza, important este sa existe iubire, respect si intelegere.

| TOOL a răspuns:

Combinatia Varsator-Pesti este destul de riscanta. Santajul emotional al Pestilor il indeparteaza pe Varsator.
In relatia dintre Varsator si Pesti, este posibil ca Pestele sa sfarseasca ranit si naucit. Un fel de relatie Balanta - Leu.

| UrsuletuChocolatiu explică (pentru TOOL):

Nu vreau predictii astrale. Vreau sa imi raspunda persoane care au trecut prin asta! Multumesc oricum!

| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns:

Da eu am trecut prin asta: eu pesti ea varsator relatie instabila multe certuri dragostea exista cu adevarat dupa 1 an si ceva nu o sa mai intelegeti si la 1 an si ceva gaseste pe altu bft

| UrsuletuChocolatiu explică (pentru Zaharioaei_Radu_1988):

Sunt varasatoar si la fel as fi facut si eu.hee hee