| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile online?

12 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Am ramas cu un gust amar, of!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Doηηa):

De ce, ai sărutat tastatura?

| Doηηa a răspuns (pentru Wøodenpints):

Esti ironic ca de obicei.

| Dariusuu a răspuns:

Nu există relaţii online.

Să ştii asta.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Relatie de amicitie? ok, de pietenie/dragoste nu prea vad cum sa reziste asa ceva, mai ales cand lumea a inceput sa devina din ce in ce mai rea, mai barfitoare, invidioasa si geloasa

| HaHaGirl a răspuns:

Eu una spun NU relatiilor online am o prietena care s-a indragostit la propriu de un baiat ea avand 19 ani si vb pe facebook, pe mess, pe instagram whats upp si ii zicea ca si el are tot 19 cand de fapt avea 26 si era un ''peste'' care se ocupa cu prostitutia era cat pe ce sa fie dusa la produs daca nu avea 2 telefoane la ea pentru i-a cerut telefonul i la dat si a ramas cu unul si i-a dat un mesaj mamei ei sa sune la politie.a scos-o din Bucuresti si a ajuns pe centura ..mai bine nu pentru ca tipa asta a ramas cu un gust amar si acum nu mai lasa pe niciun baiat sa se apropie de ea.e speriata de bombe cand vede un barbat venind pre ea.e spre binele tau nu te lasa dusa de val ei ia trimis si poze dar de fapt in spate erau altcineva

| HaHaGirl a răspuns:

Eu una spun NU relatiilor online am o prietena care s-a indragostit la propriu de un baiat ea avand 19 ani si vb pe facebook, pe mess, pe instagram whats upp si ii zicea ca si el are tot 19 cand de fapt avea 26 si era un ''peste'' care se ocupa cu prostitutia era cat pe ce sa fie dusa la produs daca nu avea 2 telefoane la ea pentru i-a cerut telefonul i la dat si a ramas cu unul si i-a dat un mesaj mamei ei sa sune la politie.a scos-o din Bucuresti si a ajuns pe centura ..mai bine nu pentru ca tipa asta a ramas cu un gust amar si acum nu mai lasa pe niciun baiat sa se apropie de ea.e speriata de bombe cand vede un barbat venind pre ea.e spre binele tau nu te lasa dusa de val ei ia trimis si poze dar de fapt in spate erau altcineva

| BlueViP a răspuns:

In 90% din cazuri sunt doar amagiri. Unii ajung sa planga si la ganduri de sinucidere din asa ceva. Cauta ceva real, nu virtual

| CorNNeL a răspuns:

Ce sa zic, si eu am avut o relatie de 1 an si dupa ne-am despartit, daca ai vointa relatia va rezista!

| wrath007 a răspuns:

Nu cred ca merge o relatie de pe net!

| ILoveMI a răspuns:

Relatiile online trebuie sa fie online doar o mica perioada de inceput. Adica sa te cunosti online si sa schimbi cateva idei acolo inainte de a te întâlni fata in fata cu persoana.
Daca sunt 100 % online ....sunt destinate esecului. De fapt, nici macar nu sunt relatii.