| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal? astept raspunsuri si de la fete si de la baietitongue pupici

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sexul anal=hemoroizi, fisuri anale, cancer rectal, slabirea sfincterelor, risc enorm de a contacta boli venerice. Am o parere foarte proasta despre sexul anal, dupa cum poti sa iti dai seama.

| SweetCandy a răspuns:

SIncer, nu e ceva ce exprima dragostea, si nici placereasad banuiesc ca doare foarte tare, fiindca anusul este facut sa elimine nu sa primeascathinking deci cred ca e nasolstraight face acum fiecare cu preferintele luibig grin

| cosmina16 a răspuns:

Foarte dureros si neigienicstraight face

| cornelm1976 a răspuns:

Vei face kaka imprastiat ca ratustele! rolling on the floor Nu uita sa iti iei pampers cu tine vreo 10 bucati! rolling on the floor

| anamaria_8142 a răspuns:

Sexul anal este extrem de nepotrivit mai ales intr-o relatie cu parteneri de sex opus, este scarbos si total neadecvat principilor morale.

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare face cum considera. Pana acum am vazut numai pareri "contra" asa ca o sa imi permit sa spun vreo 2 chestii cat de cat "pro" (pornesc de la ipoteza unei relatii heterosexuale - adica un el si o ea): prin stimularea anala femeile pot ajunge la orgasm (desigur e mai placut daca te joci si cu celelalte parti, masarea clit-ului e chiar recomandata) deci cu MULTA atentia si o MARE grija se poate asigura o experienta cel putin acceptabila pentru un "hai sa vad cum e" (igiena cavitatii sus-numite este fundamentala); poate oferi o noua dimensiune partii senzuale a relatiei, un pic salbatica, un pic perversa, numai atat cat sa fie binewinking.
Daca este facut indeajuns de rar (1 data la 2-3 saptamani) si cu indeajuns de multa atentie (trebuie repetat! e ff important!) ca sa nu apara unele dintre "bucuriile" mentionate de Abh poate sa devina un "condiment" foarte placut.
Totusi cireasa de pe tort este dragostea intr-o relatie.
Anonimu' lu peste