| Lovve95 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal la fete?

14 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Sunt un om normal. Dar ce, printii au ceva diferit? Hai sa fiu un pic rautacios. Acum ceva timp, intrebai pe TPU cum se flirteaza... si acum iti dai cu parerea despre sexul anal? Ce aiurea...

| Jhfdfd a răspuns:

Oribil, nu stiu este groaznic din cate am auzit :puke!, eu zic sa nu incerci neverrolling on the floor)

| Neinteresantul a răspuns (pentru Jhfdfd):

Dar de unde stii tu? Lasa lumea sa incerce! Sa fim mai deschisi la minte.

| Jhfdfd a răspuns (pentru Neinteresantul):

Incearca tu si spune laughing, eu mi-am dat cu parerea doar de asta e un forum :O

| Neinteresantul a răspuns (pentru Jhfdfd):

Voi incerca atunci cand voi avea cu cine. Pai tu nu doar ca ti-ai dat cu parerea, dar ai sfatuit sa nu incerce. Mai bine nu raspundeai.

| Jhfdfd a răspuns (pentru Neinteresantul):

Blah, blah talk to the hand, iti pierzi timpu' eu am zis parerea mea : ca mai bine nu incerci, si in primul' rand ca sa incerci cu cineva ceva nou sau asa ceva, acel cineva trebuie sa vrea mai intai waiting, asa ca nu esti de capu tauphbbbbt

Răspuns utilizator avertizat
| Jhfdfd a răspuns:

Nu vrei tu, dar pe mine m'a intrebat cineva ceva? doamne ce oameni :O laughing vaiii in ce era traim laughing

| Azµre a răspuns:

Sexul anal era un tabu acum chiar numai este. Multi evita sa discute pe tema asta, dar majoritatea femeilor dintr-o relatie stabila au incercat, si multe din ele inca practica. Au fost nenumarate studii facute pe tema asta. Acum eu ce sa-ti zic fiecare cu ce-i place, multi sunt oripilati (cel putin asa par) dar multi din ei au incercat au facut sau inca fac. Din punctul de vedere al barbatului iti spun eu 99 % doresc acest lucru, pentru simplu fapt ca este "pervers", si dominant actul in sine. Multi barbati doresc pentru ca se simt mai bine, fiind locul mai stramt. Iar femeile, unora le place, altora il fac din obligatie ( multe in cazul acesta pentru persoana "iubita"), si altele nu fac deloc si nici nu vor sa auda. Pentru femei poate fi placut daca au un partener ce le poate stimula, excita corect, pentru sexul anal trebuie "antrenament" acolo nu vii bagi pl si gata ai facut. Trebuie relaxare, schimb de vorbe, penetrare treptata, intai cu un deget sau un dildo special, apoi doua, apoi penisul. Daca nu faci cum trebuie, apare durere, fisuri, sangerari si asa mai departe. Sexul anal poate fi placut pentru femeie daca este de acord, daca are un partener care are rabdare cu ea si multe altele, Igiena iarasi este cea mai importanta. Folosirea lubrifiantului din plin. Acum fiecare e dispus sa faca ceea ce vrea. Dar cum spuneam cu mare grija si igiena. Daca e facut corect nu o sa existe urmari. Daca abuzezi de treaba asta zilnic, si sau neigienic, brutal. Atunci o sa existe urmari. In rest eu consider sexul anal un act oarecare de placere, la fel ca si sexul oral, si vaginal. Fiecare face ceea ce doreste.

| h3r a răspuns:

Asa-i, sa se duca phbbbbt.
Dar tu ai vrea sa aiba o sansa?

| fgsxbfhg a răspuns:

oribil! eu nu am incercat dar asa se spune eu nici nu am de gand sa incerc este fatal groaznic...

| fgsxbfhg a răspuns:

nu am incercat si nu am de gand sa incerc vreodata. noi femeile mai avem si alte gropite. eu consider ca sexul anal e pentru barbati. iar daca vrei sex anal mergi la un barbat de ce sa vi la mine?

| GicuBalta a răspuns:

Tot ce are legatura cu intratul si iesitul s-ar putea sa fie foarte tare laughing
[Da de unde!]

| Bobo_SEE_LEE_MEE_1985 a răspuns:

Eu am incercat si vreau sa iti spun ca e foarte tare.