| Andr3y007 a întrebat:

Bună ziua TPU. Am câteva întrebări. Ce părere aveți despre sexul anal? Credeți că dacă amândoi partenerii suntem virgini este un început bun? Ce putem face pentru a ne simți bine amândoi?

11 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Este un inceput, dar nu pentru o relatie!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Intotdeauna dar intotdeauna cand 2 virgini vor facesex, oricare tip de sex ar fi, anal, oral, normal, partida va fi un esec

| Wihox a răspuns:

Hmm, sexul anal este dificil. Este cel mai rentabil pentru ca se evita bolile, sarcinile si restul doar ca este foarte naspa pentru fata. Adica doar tu o sa te simti bine. ea nu prea.

Eu zic pentru inceput sa va tineti cu oralele si restul. Este mai bine pentru amandoi. Tu nu ai foarte multe nevoi dar ea e greu de multumit si iti spun ca mai bine sa nu incepi cu un anal ca o sa fie ultima voastra tandrete big grin.

| Oana92 a răspuns (pentru Wihox):

Bolile se transmit si prin sex anal!

| Wihox a răspuns (pentru Oana92):

Ce trista e realitatea, cea mai mare placere omeneasca vine cu cele mai urate boli.

| Oana92 a răspuns (pentru Wihox):

laughing Cam asa. Desi, daca ai cap, nu te imbolnavestiwinking

| Wihox a răspuns (pentru Oana92):

Cap au toti, cu cine e mai greu

| Oana92 a răspuns (pentru Wihox):

Ei na! Daca faci sex cu oameni sanatosi, te mai si protejezi pana te asiguri ca sunt sanatosi si ai grija la igiena nu te imbolnavesti. Sunt reguli elementare, de bun simt. Ramane doar sa le invete toti...

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a se simti bine si satisfacuti oarecum si sexual doi tineri virgini pot sa practice pettingul integral. Acesta presupune ca cei doi sa accepte sa utilizeze toate fanteziile sexuale, mai putin penetrarea vagina dar vor ajunge sa experimenteze si sa oferi unul celuilalt senzatii la fel de intense si placute ca cele oferite de un sex real.In nici un caz nu as recomanda cuiva dar mai ales unor tineri sa isi inceapa viata sexuala prin recurgerea la practicarea sexul anal. Ar fi indicat sa va interesati mai bine despre acest tip de sex si toate aspectele ce pot apare.Sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Ca să vă simțiți bien amândoi - peting, sex oral și / sau manual reciproc sau pe rând.
Sexul anal NU e pentru virgini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si te-ai gandit direct la sex anal?
Daca o sa faceti (sper totusi ca nu), fata nu se va mai putea numi virgina, chit ca a fost folosit alt orificiu.