| andreea7520 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in grup ?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Mneaa. e prea aglomeratie. e mai placut in 2laughing

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sexul in grup denota instinctele animalice pe care le au unele persoane din plin!

lolita
| lolita a răspuns:

Este bun daca amandoi partenerii sunt de acord, si asta nu pune in pericol relatia lor. preferatl meu: doua fete si un baiat. laughing te oferi?

| Sara a răspuns:

Sunt prea egoista si posesiva laughing glumesc, nu accept nici in ruptul capului asa ceva, tin mult la unitatea in 2 nu 4 6 8 laughing Imi respect prea mult relatia si logodnicul ca sa ajungem mai multi in pat. Patul nostru este doar al nostru. cu respect, eu!

| yuli10 a răspuns:

Asta e o invitatie?hee hee

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Mnu. E prea mult.Suntem de ajuns doar noi 2winking

| Seline a răspuns:

Sunt egoista de fel, nu-mi surade ideea chiar deloclaughing

| adrian_3467 a răspuns:

Eu am incercat de mai multe ori happy. O sa iti descriu pe scurt variantele traite :
- impreuna cu un prieten ne-am privit iubitele cum se satisfac si dupa ne-am facut treaba fiecare cu partenera lui in acelasi pat. nu m-am simtit prea bine si am repetat aventura de vreo 2 ori aceeasi reactie la mine happy
- alta data am incercat cu 2 femei, a durat cam mult pana au avut orgasm amandoua dar m-am simtit bine
- in aceeasi formatie de mai sus am zis sa facem chestia mai picanta si am chemat un prieten, le-am privit pe femei, am continuat fiecare cu partenera lui, el s-a oprit la un moment dat eu am trecut si la ea dupa ce a avut orgasm partenera mea si cu mari eforturi am adus-o si pe ea in aceeasi stare happy.
- am mai repetat aventuri dar nu de fiecare data m-am simtit in stare sa satisfac 2 femei.

Concluzia : F. Misto. merita incercat cand ai o relatie stabila si totul este deschis.
PS: Nu pot accepta ca partenera mea sa faca sex cu alt barbat daca am o relatie cu ea.considerati-ma egoist dar nu pot happy ( se numeste swing total din cate am auzit )

| adi a răspuns:

Nu am incercat, dar cred ca depinde si de prieteni laughing

| danutz_8631 a răspuns:

Incearcahappy

| Anaaaaa a răspuns:

Nu prea buna.:-s din moment ce ai un prieten care tine la tine si la care tii. nu cred ca mai e nevoie de o persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excelent, eu fac in fiecare zi, pe la toate institutiile pe la care trec, si aici, ne f...cate unii, si sunt multi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipocritilor!
Protege moi :X