| Andi123456789 a întrebat:

Ce parere aveti de sexul in grup? Ati face?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu as face asa ceva niciodată.

| Oana92 a răspuns:

Uite ce raspunsuri ai primit...Si te-am avertizat!

Ce conteaza daca noi am face sau nu si ce parere avem noi despre asta? Daca vei intreba 1000 de oameni vei primi tot atatea raspunsuri si justificari si nici una nu e cea care ti se potriveste tie.
Ai ocazia sa faci si te tenteaza ideea? Distractie placuta atunci!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

1. de ce? 2. de ce? 3. nu 4. contactul sexual se realizeaza doar intre 2 persoane acesta se numeste act sexual. sexul in grup se numeste act sexual, Si e foarte jenant adica dezgustator. gandeste faci in grup. tu, un negru, si 2 tipe. si trebuie sa o bagi unde o baga negru ala. mai faci si boala si mai dai si dupa negri... raspunsul vine singur. "Nu"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno.

| wpetterssone a răspuns:

Sincer eu nu simt necesitatea de a face sex, deci nu aș face nici în grup, nici dublu.
Aș face sex voit doar pentru a avea copii. Dar încă nu mă gândesc la aceasta.

| ksaoswh a răspuns:

Nu.

| Rektsona a răspuns:

Este neortodox si nu din punct de vedere al religie ma exprim. Doar este nefiresc

| ohkay a răspuns:

Dezgustător.

| ElenaDeny a răspuns:

Niciodată