| rusnacvalentin a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in grup

Răspuns Câştigător
| Kristelle a răspuns:

Imi pare rau sa te contrazic. Intrebarea sa a fost despre sex, nicidecum despre dragoste. Sexul, se rezuma la placere, fara sa implice sentimente. Ceea ce ai spus tu mai sus, se refera la dragoste. Pana la urma fiecare dintre noi, are cel putin o fantezie sexuala... exista persoane care practica sexul in grup, pentru placere mai mare sau din curiozitate!

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Persoanele noncomformiste, da ar putea incerca
in general daca o fata ar face asa ceva ar fi considerata curva
daca un barbat ar face asa ceva ar fi considerat smecher
nu inteleg de ce diferentele astea
in fine, nu as face asta deoarece pentru mine imi este incomod, peste mana, fiecare om are opinia lui pro sau contra

| papusikk a răspuns:

Pe mine ma tenteaza dar nu stiu daca as avea suficient curaj.

| fyrelord a răspuns:

Mi se pare o aiureala totala, pentru ca acest fapt este si a fost cel putin pana ce lumea nu a inceput sa devina asa cum este acum... si oamenii mai maturi stiu ce vorbesc eu acum, pentru ca "sexul" este un fapt de devotiune totala, de iubire fata de partenerul/partenera ta acesta fiind o declaratie de iubire profunda, omul fiind inzestrat cu asa ceva de la inceput, iar sexul in grup este pentru oameni irationali, care nu stiu ce inseamna viata si iubirea

| fyrelord a răspuns (pentru Kristelle):

Nu-i nimic ca mai contrazis, eu doar mi-am spus punctul de vedere

| dragos9234 a răspuns (pentru fyrelord):

Sexul este o placere, nu un fapt de devotiune. Daca esti casatorit atunci poti spune asta, altfel nu.
Deci daca ai cu cine, dai tare.

| Kristelle a răspuns (pentru fyrelord):

Imi pare rau sa te contrazic. Intrebarea sa a fost despre sex, nicidecum despre dragoste. Sexul, se rezuma la placere, fara sa implice sentimente. Ceea ce ai spus tu mai sus, se refera la dragoste. Pana la urma fiecare dintre noi, are cel putin o fantezie sexuala... exista persoane care practica sexul in grup, pentru placere mai mare sau din curiozitate!

| K3TtX a răspuns:

Foarte tare.PRIETENII STIU DClaughing)

| RetardedRacoons a răspuns:

E ca o calatorie cu autobuzul prin Bucuresti.

| costellodonatz a răspuns:

Una dintre cele mai mari născociri a fiinţei umane.

| nuamnumedececontinuuisacitesti a răspuns:

Cea mai mare tampenie