| Alyalexandra15 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti de sexul in masina? Dati-va cu parerea! Gandire libera! Funda!winking

50 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam incomod.

| SkyPilot a răspuns (pentru mgtow):

Tocmai dumneavoastra, expertul, dom' Sofer sa spuneti asa ceva? Noi ne asteptam sa ne spuneti care pozitii sunt cele mai eficiente big grin

| mgtow a răspuns (pentru SkyPilot):

Pe la spate peste ea si ea peste tip in stil pompa. Numai acasa sau pe un fotoliu

| AlexanderAdrian a răspuns:

E foarte excitant.

| corbulalbrosu a răspuns:

O fantezie care merita incercata macar odata in viata, cu toate ca vei aveaparte de un sex destul de inghesuit.Il recomand contorsionistilor sau tinerilor.

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu e cel puțin un „station wagon", mai bine o labă la baie!

| Emilian65 a răspuns:

Sexul in masina este placut, dar sa ai cu cine-l face.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e rau de loc. Doar sa ai grija unde pui masina, ca risti sa apara o sapca si o lanterna si sa intrebe "Ce avem noi aici?" Pe vreme rece tipii vin la fix, ca se aburesc geamurile happy
Cel mai bine este intr-un minivan (eu asta conduc big grin )

| Alyalexandra15 explică (pentru SkyPilot):

Apropo de prinsi in actiune. Am un prieten care a patit-o. Si nu a iesit prea bine. Partenera a cam zbughito si nu stia pe unde sa se ascunda. Mai avea putin si facea infart! laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Cu noi e mai dificil, ca trebuie sa o ascundem rapid. Altfel trebuie calm, ca in cel mai rau caz platesti o amenda.
Iti propun o fantezie mai interesanta: pe un varf izolat si nu prea umblat happy
Te vezi de la kilometri distanta, dar nimeni nu poate spune cu certitudine ce se intampla acolo happy

| Alyalexandra15 explică (pentru SkyPilot):

Cate fantezii! Hmm... (y)

| SkyPilot a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Deocamdata doar doua happy Vad ca esti din Brasov, ce ai zice de exemplu de Bisericuta Paganilor?

| Alyalexandra15 explică (pentru SkyPilot):

Nu sunt de acord cu aceste biserici. Dar prefer sa-mi tin ideile pentru mine. Nu comentez

| SkyPilot a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Esti sigura ca stii despre ce vorbesc? Sunt niste stanci accesibile din Rasnov. E un loc bun pentru diverse activitatiwinking

| Alyalexandra15 explică (pentru SkyPilot):

Aaa... Scuza-ma ma gandeam cand ai spus "bisericuta paganilor" la mod figurat. Ce pot sa-ti zic despre acele stanci? Eu stau in zona de munte si sincer nu m-am dus la bisericuta paganilor. Sunt satula de munte.

| SkyPilot a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Eu nu happy Original sunt din Bucuresti, dar cunosc orasul tau destul de bine. Acum locuiesc intr-un oras care are si munte si mare.

| Alyalexandra15 explică (pentru SkyPilot):

Ooo... Mare? Mai mult ca perfect. Asi lasa oricand muntele pentru mare. Chiar daca unii ar da totul sa locuiasca in zona mea, fiind o zona incredibila si foarte bine dezvoltata din privinta turismului

| SkyPilot a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Fiecare cu placerile lui, Nu ma omor dupa statul la plaja. Apreciez genul de mare asa cum este Oregon Coast, cu peisaje si stanci sau salbaticia din zona Cape Flattery in Washington State. Pana la urma este tot un fel de munte happy

| Alyalexandra15 explică (pentru SkyPilot):

Asa e. Acolo mi-ar place si mie! happy

| SkyPilot a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Ar fi multe locuri potrivite pentru sex. Si in masina, si in aer liber pe stanci happy

| Felys a răspuns:

Masina este un mijloc de locomotie rapid si comod, nicidecum pentru sex, ala se face intr-o casa departe de ochi curiosi

| Alyalexandra15 explică (pentru Felys):

Draga Felys, e clara treaba ca nu-ti parchezi masina intr-un loc public in meziul zilei, iar cat despre sexul in masina, e ceva minor pe langa celelalte. Tinerii din ziua de azi au o imaginatie si o gandire diferita. Noua generatie!winking

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Parca tot mai smecher e in camion, ai mai mult spatiu. Capetele tractoare au si pat.

| Croampa a răspuns:

Eu chiar nu stiu cum e... lol... dar cred ca e naspa avand in vedere ca totusi e o masina, adica loc limitat, banchete cine stie cum de curate, geamuri prin care te vede lumea si mirosul de parfum de masina! Eu zic ca ar fi naspa!

| grab a răspuns:

E misto in masina mai ales daca e break si rabatezi pernele si dispui de o saltea gonflabila.
recomandare importanta: sa fie geamuri fumurii in dotare.
si ca un contrasfat: evitati loganul berlina, e prea rigid...
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un partener? cu tine insuti? ori cu masina?

| Alyalexandra15 explică (pentru anonim_4396):

Cu un partener. logic! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Pai unde sa gasesti un partener logic? ca astia de 16-20 de ani au mintea in; organ ca magarul? trebuie cautat de la 35 in sus.astia sant cei mai logici, pana la 40.ca mintea barbatilor; le vine la 40 si pleaca la 41.

| Alyalexandra15 explică (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa-i bagam pe toti in aceeasi oala. Nu sunt toti la fel!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Mai alexandra? de aia e bine; ori toti? ori numai unul pe vecie.si DA.in masina e in regula intr-un cadru pitoresc.dar nu la 15 ani.la 18-20.io am incercat de pilda sa fac sex, cu fereastra deschisa, dar tot cu o femeie e mai placut.

| Alyalexandra15 explică (pentru anonim_4396):

Era o intrebare pentru a vedea cum gandesc ceilalti, nu sa vad daca trebuie sa fac asta sau nu. Cum ai spus, am doar 15 ani, dar am cunostinte din toate domenile

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Pai si eu cunosc o gramada de lume, am o multime de cunostinte.chiar de curand mi-am piedut cunostinta.eram cu o cunostinta din mangalia si ne-am pierdut prin gara.pai daca nu ai facut inca, te sfatuiesc nici sa nu incerci, pana nu te maturizezi fizic si psihic.si menstruatia nu este un semn musai ca gata poti.mai trebuie si sa merite. dragostea prieteneasca e foarte frumoasa, dar sa nu-ti pierzi capul si sa o mrdariti cu apucaturi erotice fiindca e pacat.

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai vederi suficient de largi, poti sa impaci "dragostea prieteneasca" cu "apucaturile erotice". Daca stii sa o faci, ai parte de o relatie memorabila.

| SkyPilot a răspuns (pentru Alyalexandra15):

La 15 ani ti se pare ca le stii pe toate pentru ca nici macar nu iti dai seama ce nu stii happy Ia-o ca pe un sfat prietenesc, nu ca pe o insulta.

| lplostonyou a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Buna.Penetrarea vaginului este excelenta in cazul sexului in masina si se pot aplica destul de multe pozitii cu toate ca locul poate sa fie un pic mai stramt, placerea creata e destul de ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da inquire, dar cat de largi sant vederile unui astfel de om si cate memorabile are intr-o viata? presupunand ca unul din doi e javra, ca intodeauna si paraseste fiindca odata si odata se plictiseste, suferinta provocata, cum se numeste? vederi inguste? uite eu am vederi inguste si pentru mine desfraul si curvia raman sub acest nume.

| Hakuouki a răspuns:

Ce parere ai despre lagarele de concentrare? Vreau sa-mi deschid unul.

| Happyjump a răspuns:

E super cu capul băgat între scaune.

| StalkerSoul a răspuns:

Why not? Fiecare cu fanteziile lui.laughing

| Alyalexandra15 explică (pentru StalkerSoul):

Tu ai aceasta fantezie? Ce parere ai de ea? laughing

| StalkerSoul a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Nu e genul meu. dar cine stie?laughing Poate as incerca vreodatathinking laughing

| Alyalexandra15 explică (pentru StalkerSoul):

Niciodata nu spune niciodata! Cine stie peste ce fata perversa dai! S-apai....sa traiesti si sa vezi urmarile! laughing

| e1xtz a răspuns:

In sfarsit alta intrebare decat cu pocaiti.happy. poate ti-a trecut deja.Da mai bine stai pe langa pocaiti, ca iti cam zboara fanteziile prin capsor, si s-ar putea sa faci prostii cam repede.laughing

| Admunssen a răspuns:

Incomod.

| missakihabara a răspuns:

Eu zic sa va dati jos ca e mai mult spatiu

| McGog a răspuns:

Este super. de preferet pe timp de vara cand este cald intr-o zona in afara "civizilzatiei" undeva pe malul unui rau sau la un gratarel ceva. bafta si senzatii maxime!

| Anonim37 a răspuns:

E super laughing Merita incercat happy

| Radu_Cristina_1996 a răspuns:

Lol...ce sa zic.parerea mea laughing)

| DomnisoaraVisatoare26 a răspuns:

E super! Merita sa incerci(eu am facu-to dejawinking )
Sfat: Sa fie trecut de miezul noptii, afara sa fie frig la fel si in masina, amandoi sa fiti dezbracati (ca sa va incalziti), geamurile sa fie aburite, masina sa fie pe un camp sau ceva de genu'. O sa fie o experienta de neuuitat, crede-ma! Mai ales ca o sa te exciti de numa(ma rog, la mine asa a fost), baiatu' sa aiba penisul mare si groswinking
Mult succes!

| 0785158545 a răspuns:

Este foarte ok si depinde cu cine al faci