| Inimioara_8864 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? ati face asa ceva? pentru fete mai mult intrebarealaughing

7 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Mda o sa primesti raspunsuri de genul
scarbosss
si peste 3 ani vor sta cu 2 pu*i in guralaughing

| cherrybomb a răspuns:

Tot zic ca nu fac oral. mai ales baietii dar toata ziua fac pe scafandru...
ca fata este un pic aiurea sa faci oral. dar ca baiet mai mergelaughing

| BlueEyes a răspuns:

Ce parere am? Sexul oral mie mi se pare ceva foarte intim si e ok atata timp cat ai o relatie stabila, de mult timp, altfel nu straight face.

| bebelushabb a răspuns:

Totul e sa nu o faci oricui laughing care e problema pana la urma? e ceva normal atata timp cat va cunoasteti bine.va iubiti. si app...gura omului are mult mai multi microbi decat zona intimawinking

| Inimioara_8864 explică:

Mie mi se pare ceva scarboslaughinglaughing.tot nu as face-o

| Ashlinn a răspuns:

Eu personal nu as face-o, iar daca el insista mi-ar da de banuuit...

| ciresica_1951 a răspuns:

E ceva scarbos,in principiuhee hee
Depinde si de persoana,chiar daca te atrage cineva incat sa faci sex cu el,asta nu e suficient si pentru sex oral happy
E ceva foarte intim,daca e incredere suficienta in pereche,nu vad ce e rau in a face happy Oricum daca nu vrei nu faci happy,eu am facut pentru ca'mi place sa vad ca iubitul meu se simte bine cu mine,stiu ca multi o sa a judece acum laughing da asta ehee heedaca cunosti persoana,stii ca e curata,va iubiti, nu e rusine, nu inteleg dc nu ai face'o