| tHeLInCuBUS a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral

Răspuns Câştigător
| alexandra21_3435 a răspuns:

O idee foarte buna, dar facut cu cine trebuie nu cu oricine, si igiena. daca te pot ajuta cu altceva alexandra_mistreanu e id meu.

14 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sexul oral este ceva normal şi firesc în toate relaţiile stabile şi în care sunt implicate sentimente profunde.
@adelynaa şi toate cele ca ea: Şi apoi vreţi să nu fiţi înşelate?laughing Măi da' multe pretenţii mai au femeile în secolul ăsta. Din fericire cele care gândesc ca voi sunt puţine la număr şi o parte din voi oricum vă veţi mai răzgândi peste câţiva ani!
Salutare.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu as face niciodata asa ceva.
parerea mea e ca daca ti la persoana respectiva nu o pui sa-ti faca sex oral.
e o lipsa de respect.

| тecнιннιlα a răspuns:

@kongeriket eu ma enumar printre fetele ca adelynaawinking. Pur si simplu mi se pare scarbos si o lipsa enorma de respect fata de mine in primul rand. + banuiesc ca u ca baiat nu`ti convine sa dai limbi in pzd doar sa ti se suga nu?winking laughing Ce respect imi ofera iubitul cand imi spune sa` pun gura pe asa ceva? raised eyebrows Da recunosc exista pers care o fac. Nu sunt impotriva celor care o fac atata timp cat ei vor laughing e problema lor. Dar daca tie ti se pare ca fetele ca NOI sunt putine laughing si ca suntem inselate din acest pct de vedere te inseliwinking. Din contra suntem mult mai respectate decat celelalte.

| Delire a răspuns:

Buna! pai daca o faci cu un necunoscut, nu o parere prea buna! dar atata timp cat o faci cu parteneru' care te iubeste si il iubesti, atunci nu am nimic impotriva! nu cred ca e ceva scarbos, atata timp cat intre cei 2 exista iubire si respect! o zi placuta:*

| alexandra21_3435 a răspuns:

Toata lumea zice ca nu fac sex oral dar saracii sunt satui atat fetele cat si baietii. ce e asa de nasol sa o faci? cat timp iubesti iti cunosti partenerul si nu esti o persoana inchisa in gandire. cand exista o relatie serioasa e placut sa faci lucru asta cu partenerul. nu mai vorbiti aiurea! toti sunteti niste sfinti!

| adelynaa a răspuns:

Eu in general nu sunt de acord. adica nu as fi in stare sa fac asa ceva si dc as tine enorm la pers respectiva...
pentru ca mi se pare gretos si cu o igiena impecabila sincer.

| adelynaa a răspuns:

@Cherry: mama draga ai citit bine intrebarea? este pusa doar sa-ti dai cu parerea nu sa judeci uh alti... scuze da nu toti puteam fi ca tine sau ca kongeriket si am 18 ani
si kongeriket sa stii ca sunt multe fete care gandesc ca mine si тecнιннιla... poate uh ai dat numi peste fete ca cherry asta eh strict problema ta... da nu te apuca acum sa judeci
nu cred ca barbat ti-ar conveni sa stai cu o fata care in trecut o facut asta la nu stiu cate pers. hai sa fim seriosi acum "ti-ar conveni sa stai cu ea?" nu cred
da ma rog ii alegerea ta

| Astaeparereamea a răspuns:

Daca este acceptat de ambii parteneri este ok thumbs up

| SoRandom21 a răspuns:

Stupid, de ce?
uite de ce: sexul a fost "inventat" pentru a produce noi indivizi, dorinta de a-l face devenind un instinct.
cel oral nu produce noi indivizi deci este doar o instrainare a instinctului, e ca si cum ai primi pasta de dinti sa te speli pe dinti si o pui pe paine sa o mananci. tot intr-un loc ajunge, insa nu se potriveste modul de administrare.

| noooname a răspuns:

Daca intre cei doi este foarte multa iubire si cunoastere reciproca atunci este foarte ok.

Nu mi se pare corect sa faci cu oricine.

| cremita a răspuns:

Sarutal dupa ii faci un sex oral...sau dupa ce iti face el.
nu am facut asa ceva dar mi-se pare naspa.nu e o dovada de iubire cel putin pentru mine.

| Strawberry89 a răspuns:

@ тecнιннιla :presupun ca esti putin, putin mai mult retardata, ori ai numai 12 ani asa ca nu mai citi intrebari care sunt la categoria "dragoste si sex"
Asa, mie una nu mi se pare scarbos deloc, adica nu vad de ce nu ai face? mai ales daca aveti am2 o igiena, e placere la am2, iar eu sunt fata si inca nu am facut, inca, dar presupun ca o voi face daca vom fi am2 de acord si nu vad de ce zice тecнιннιla ca e lipsa de respect fata de tine? lol, persoana cu care vei fi va face parte din tine si din moment ce am2 o faceti nu vad cum poti sa mai zici asta laughing si cica sunt mult mai respectate decat celelate, de unde stii tu rolling on the floor? sincer imi pare cam rau ca am citit aceasta intrebare cand vad peste cati/cate incuiate dau.

| tHeLInCuBUS explică:

Invata sa scrii bai retardule

| TRAIAN_7163 a răspuns:

Este sanatos