| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? Considerati ca daca o fata de 16, 15 le face sex oral mai multor baieti la o petrecere este curva?

51 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Da...

| DNSK a răspuns:

Si..mai tineti petreceri de genul asta?

| DeeaMarry a răspuns:

Nu. Doar ca nu gandeste.

| Aasdfghj a răspuns:

Lol. e vorba despre tine, asa-i?rolling on the floor))))))))))) Ce-ti mai place shaormarolling on the floor)

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt 2 variante ori curvă ori infomană...cred că ambele laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Sexul oral este permis DOAR in cuplurile stabile, care se cunosc de ceva timp si numai de la anumita varsta+18 -19 ani.
,, Curva'' nu este cuvantul potrivit.As numi-o naivitate, incredere prea mare si prostie.Si un mare risc pentru ca majolitatea BTS -uirle se iau si prin sex oral!

| sofisis a răspuns:

Curva este acea femeie care face profit in urma favorurilor sexuale. Deci curva nu e. Dar o femeie de moravuri usoare, o desfranata.DA. Mie imi pare rau pentru ea. E clar ca are multe lipsuri emotionale daca se lasa folosita in asa fel de catre barbati. Prea bine nu o sa ii fie in viata daca continua asa.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Curva cu potential de actrita porno.

| Alcyon a răspuns:

Nu stiu daca-i curva, insa inconstienta in mod sigur e. BTS-urile se iau inclusiv prin sex oral, prin urmare sunt sanse destul de mari ca dupa un astfel de "party" sa se fi pricopsit cu ceva. Tipele din filmele porno care fac asa ceva, sunt cu analizele la zi (la fel si partenerii lor), ceea ce nu se poate spune despre niste pustani de 16-17 ani.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Hai ca exista doritori. Unde-i formularul de inscriere sa ne bagam si noi

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ba sase. Avem o luna la dispozitie sa ne ORGANizam. Hai incolonarea si la drum.

| Mussette a răspuns:

Daca ii place si ii face iubitului, n-ai de ce s-o ci=onsideri asa.
Dar sa faca mai multora...
Ce petreceri interesante!

| Dorotheea21 a răspuns:

Curva poate nu este cuvantul potrivit insa in mod sigur pisica mea are mai multa personalitate decat fata respectiva.
E mai mult o nefericita in ceea ce tine de dragoste.
Am o parere proasta, poate preconceputa fata de sexul oral pentru ca nu am facut pana acum dar am pretins tuturor barbatilor din viata mea sa-mi faca, si sa-mi si multumeasca pentru ca le permit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cuplu, este permis orice; in afara lui, NU.Raspunsul cred ca il deduci singur.O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand implinesti 16 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA, cu "C" mare. Evident! Cauta in dex! Tu nu stii ce inseamna termenul asta? Uite aici >> http://m.dexonline.ro/definitie/curvă
Copiii astia! Da, daca ofata face asta si la asemenea varsta, e intr-adevar o...
Si plus de asta, cine stie ce boli primeste. Chiar nu vreau sa incerc.

| Fernando9Torres a răspuns:

Nuuuu...da de unde, toate fetele de casa fac sex oral la petreceri oamenilor straight face era o vorba "Din asfalt nu faci gradina, nici din curva gospodina"...

| Blamely a răspuns:

Sexul oral e ok, cât timp e oferit numai partenerului. Și da, în situația descrisă as considera-o târfă.

| HaLoGeNNN a răspuns:

E cool happy Dar totusi e si un mare pacat sad Nu zic ca eu n-am primit dar, faza e ca e un mare pacat...:/

| livethewayyouwant a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

De ce e pacat?

| mihai69 a răspuns (pentru livethewayyouwant):

E păcat că nu scoate și ea un ban cinstit! tongue rolling on the floor
Apropo - pe unde țineți petrecerile astea, că aș veni și eu, ba chiar aș putea aduce și băutura!

| Fernando9Torres a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Aaaaaa...deci si tu ai fost la petrecerea aia...hmmmm

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru livethewayyouwant):

Asa zice lumea si pe orice intrebi asa zice...

| contαbαndonαt a răspuns:

Iti poti da seama de potentialul acestui magnific site cand vezi o asemenea postare (aviz intrebarilor din acelasi aluat cu a balariei asteia) ca fiind in top/in varf la categoria,, populare", nu mai e nimic de zis...

| bogdan72 a răspuns:

Eu nu cred, dar altii...

Răspuns utilizator avertizat
| varcolaccc a răspuns:

Flautista laughing, ii dau băieții o clanță si na laughing

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Normal ca asta este, din moment ce satisface nevoile a multor baieti.

| sokey a răspuns:

Îi place viața!

| adeluna a răspuns:

No way! Ea ar primi macar bani pentru efortul depus. In cazul asta e doar... hmm... foarte neglijenta cu ea insasi?

| Hakuouki a răspuns (pentru adeluna):

Hello. Este tar...Si oralul in afara cuplului mi se pare, oi fi eu invechit, degeaba.
Totusi, am vazut mai jos doritori, deci cand mai este o petrecere de genul, sa ne chemi si pe noi. Auzi...la 15 ani sa faci oral mai multor tipi, Doamne sper ca te distrezi.

| adeluna a răspuns (pentru Hakuouki):

Honey, de ce imi raspunzi asta mie? big grin

| Hakuouki a răspuns (pentru adeluna):

Pentru ca tu spuneai ca e doar neglijenta considerand ca nu e curva, deoarece nu a primit o suma de bani la sfarsitul sau inaintea actului prestat. Restul, era adresat persoanei care a pus intrebarea.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Curvă este acea femeie care face sex cu bărbați pentru bani, cel puțin această definiție am auzit-o cam de fiecare dată.

| Waffen18 a răspuns:

Pai la varsta ei si mai ales ca o face din placere si pe gratis, cam da!

| NoName2 a răspuns:

Nu, nu consideram. cred ca esti nebun, ti se pare ceva foarte normal