| Paradise a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? straight face

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Negativistilor,sunteti cam dusi! In sensul ca voi doar ati vazut filme cu sex oral! Cum poti sa spui ca tie-ti place sa ti se faca oral dar tu...nu si nu! Ce sa-ti spun,tu parca nu esti un mizerabil,nu tot pe acolo te pisi? In orice relatie exista sau ar trebui sa existe si sex oral,fiindca atunci chiar simti ca persoana de langa tine ti se daruie total! Imaginati-va femeia iubita,lucrabdu-te, si uitandu-se de acolo de jos, in ochii tai! Sau ascultati-i gemetele cand ii faceti voi acelasi lucru! Grij la igiena si spor la supt si la lins

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce face fiecare in patul lui este chestie de gust si placere personala.
Cat timp partenerii se pun de acord, nu vad nici un rau.
Sexul inseamna sa oferi si sa primesti placere, indiferent prin ce mijloc.
Enjoy it!

| MMihai a răspuns:

O părere excelentă, dacă îl face femeia și una super mizerabilă și fundamental de ne acceptat, dacă ar trebui, să pun eu botul!

| YoYoLicious a răspuns:

E un sex, ca oricare altul: conteaza cu cine il faci, nu cum il faci

| annammaryya a răspuns:

Sincer nu prea sunt de acord cu sexul oral

| Paradise explică:

@Mimi, sunt fata!

| claudiu_7386 a răspuns:

Este un sex si asta, o placere, o arta. Cui ii place foarte bine, nu am nimic, daca se iubesc fac orice. Cui nu ii place, la fel.

| Mimi_7805 a răspuns:

Daca partenerei nu ii place sa faca * oral sau sa i se faca atunci inseamna ca nu te iubeste! desi ma indoiesc ca nu ii place sa i se faca...doar ca nu ii place sa-ti faca si de aceea prefera sa nu ii faci nici tu crezand ca asa va avea obligatia sa-ti faca si ea tie!