| SERIALS a întrebat:

Ce parere aveti despre stirea de Cluj, s-au gasit mai multe prezervative Durex noi si gaurite (expirate), care se vindeau pe piata?

Cnad ma gandesc la cate se putea intampla. E o nesimtire, cum sa vinzi pe piata prezervative gaurite? Astfel promoveaza bolile cu transmitere sexuale, sarcini nedorite.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gino_Giuseppe_1988 a răspuns:

Astia din comert ti-ar vinde si un caine vagabond sustinand ca, pisa aur lichid
In Romania nimic nu trebuie sa te mai surprinda

| Neamiticahfdn a răspuns:

Cumpara-ti mai bine un celefon si puneti-l pe **** asa sigur nu vei deveni tatic.