| Scotyy33 a întrebat:

Ce parere aveti despre Swingeri?

Răspuns Câştigător
| JackDaniels13 a răspuns:

Sigur nu una buna.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Simplu! Mi-ai da să-ți ling acadeaua pe care tocmai o lingeai, iar apoi ți-aș da-o înapoi să o lingi?
Același lucru și cu femeile!
Think!

| FuckTWorld a răspuns:

Am ajuns sa devenim, incet dar sigur, din oameni in animale prin reactiile si actiunile pe care le provacam celor din jurul nostru fara ca ei sa ne fi deranjat cu ceva. Am ajuns sa judecam si descriminam pentru a ne etala neimplinirile.Ca animal trebuie sa mananc, sa beau, sa fac sex,
Ca om a trebuit sa-nvat sa descopar, sa iubesc, sa ajut.Fiecare face ce vrea cu viata lui nu trebuie sa il judecam noi pentru alegerile lui, nu pot sa-mi dau cu parerea despre alegerea unui om de a fii gay sau swinger etc. ii treaba lui ce face cu propria viata.Numai bine!

| JonnyBoy a răspuns:

Treaba legata swingeri sta sub forma urmatoare.
Decat sa te duci pe ascun la amanat/amanta. si sa urmeze un divort etc. mai bine faci lucrurile pe fata. Avem chiar si o comunitate de swingeri. https://roswingers.com unde poti sa aflii mai multe