| DracuIa a întrebat:

Ce parere aveti despre tatii care isi ciocanesc primii propriile fice, sub pretextul de a nu fi ciocanite de altii inaintea lor?
Am vazut multe cazuri de genul in ultima vreme am ramas socat, cata nesimtitre domne

9 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Aceia sunt tati criminali!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-am vazut, si ar fi bine sa nu vad. Legea se ocupa de ei.

| Goete a răspuns:

Tati care isi Ciocanesc fiicele?
In timp ce tu vezi?

Unde traiesti?

| raMLesS a răspuns:

Ce intrebari... tu esti sanatos la cap?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incest,probleme psihice grave și lipsa de conștiință. Fiicele probabil vor rămâne cu sechele toate viața iar aia in libertate sau la închisoare. Sunt cazuri de incest destule la noi in tara.

| vodami92 a răspuns:

Incest se numeste! adica un tata care face sex cu fiica lui! e exact ca o mama care face sex cu fiul ei! asa se numeste incest!

| Octavian81 a răspuns:

Asta e incest si se pedepseste cu inchisoare.

| EzSimple a răspuns:

Le-am arata elevilor mei practica sexuala pe fiica mea