| Hohenheim a întrebat:

Intr-o zi ma uitam la un documentar pe youtube despre rapiri extraterestre si la un moment dat arata niste poze cu cicatrici care majoritatea rapitilor au.
http://www.youtube.com/watch?v=jE-bPp3Gu_o Acesta este documentarul.
Pe la minutul 5:56 arata cicatricea pe picior al unui presupus rapit.
Am ramas socat cand am vazut imaginea aia pentru ca si eu am o cicatrice indentica si inca 2 cicatrici asemanatoare tot in acea zona a talpii.
Acum nu zic ca am fost rapit sau chestii de genul dar oricum am ramas uimit de aceasta coincidenta.
Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Şi eu am o astfel de cicatrice "suvenir" de la varicelă. ^^

| ElySa a răspuns:

Pai eu una in general nu cred in coincidente totu se intampla cu un scop anume, dar acum, poate chiar e una

| totmike a răspuns:

Ai fost rapita!

| totmike a răspuns:

Rapit scuze

| radupetru a răspuns:

Parerea mea e ca este o coincidenta