| LittleTweety a întrebat:

Ce parere aveti despre teoria creationista? Eu nu sunt de acord mi se pare absurd.
Dar nici cu cea evolutionista nu pot spune ca sunt de acord si nu stiu ce sa mai cred.
Voi ce teorie alegeti dintre cele 2?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Eu cred in teoria butoanelor rosii.Au fost pe pamant cateva butoane rosii plutitoare(un fel de dopuri de Coca-Cola) si din ele au iesit niste mons...asta oameniiwinking

22 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu-mi vine să cred ce îmi văd ochii. Când am dat click pe întrebarea ta mă aşteptam să vad ceva legat de sex, masturbare şi alte chestii tipice pentru tine. Păi, ce să zic? Ce face şcoala din om!

pa, pa.

| gigiro a răspuns:

Daca ne uitam la tine, creatura mica ce esti, as crede ca ai fost conceputa de o fiinta supranaturala sau poate de un demon! Dar parca ai evoluat! Bine ai venit printre cuvantatoare!

| gigiro a răspuns:

Sunt si eu curioasa, tu acorzi funda? Am sa-ti urmaresc intrebarile! Nu de alta, dar noi ne chinuim sa-ti raspundem, si nu e asa de usor la cat de "complicate " sunt!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu vedeti ca a pus intrebarea la Dragoste si Sex? deci nu si-a revenit laughing

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Wooow, Little Tweety sunt impresionata...
bv in sfarsit o intrebare normala.
sper ca nu ai patit ceva nu? te-ai lovit la cap sau ceva de genu?straight face
ramai asa ca e bine :*

| Miauti a răspuns:

Ati luat teapa! nu vedeti ca a gresit categoria.
Deci nu si a revenit!

| Pedala a răspuns:

Clar cea evolutionista. Masturbarea nu poate fi explicata prin cealalta.

| BlueDreams a răspuns:

Wow:O. Au intrat neuronii in functiune? Mama, chiar ma bucur, ca pana acum ma enervai cu intrebarile tale...Deci cea evolutionistawinkingTine tot asa, vad ca-ncepi sa gandesti.

Răspuns utilizator avertizat
| YourDailyApple a răspuns:

Cum spuneau si predecesorii mei, ma bucur ca inca mai ai neuroni functionali in capul tau.
Teoria evolutiei este foarte logica, de unde crezi ca au aparut toate vietatile daca nu printr-un proces natural? Exista numeroase dovezi ce sustin teoria lui Darwin printre care arhivele fosiliere, adn-ul pe care il impartim impreuna cu cimpanzeul si este aproape identic cu cel uman in proportie de 98%, selectia naturala si mute altele.

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Little Tweety! :p Ai patit cevaa `? Ai febra cumva?
Nu imi vine sa cred ca ai pus si u o intreb de`a dreptuuul uimitoare `

In sfarsit ti-ai revenit ` Little Tweety bine ai venit scumpoo `
In sfaaarsit ` sper ca te`ai potoolit ` Te pup ~! :*:*:*:*:*:*

| greenmile00 a răspuns:

Ai evoluat? tongue... adevarul probabil e undeva pe la mijloc, fiecare teorie contine o bucatica de adevar, dar nu il contine pe tot happy

Răspuns utilizator avertizat
| morenaRox a răspuns:

@LittleTweety : te simti bine, esti ok? Ai febra? In sfarsit pui si tu o intrebare care sa nu fie prosteasca straight face Evoluezi...(bine, la capitolul categorie mai ai de lucrat putin )

| Laminin a răspuns:

Hei!
Eu sunt creata de Dumnezeu happy
Gbu :]

| FreakyFred a răspuns:

Oau! LittleTweety, ai avut o revelatie si ti-ai dat seama ca intrebarile tale de pana acum erau tampite de-a dreptul? oricum, ma bucur ca te-ai "vindecat". interesanta intrebare. as alege teoria evolutionista. si mie mi se pare absurda teoria creationista.

| FreakyFred a răspuns:

Bravo, Yokai! nu observasem!

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Categoria...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus o intebare pe care nici nu ai cum sa o stapanesti ca nu cunosti ce inseamna creationism si nici evolutionism sfatul meu sa iti vezi de scoala si lasa aceasta intrebare oamenilor care sunt cu adevarat cititi si care au facut experimente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in teoria creationista deoarece omul trebuie sa fie creat de cineva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cea creationista cred euhappy adica cea care se refera la Dumnezeuhappy