| AngelAndreea a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat care claxoneaza o fata care merge pe troturar?

14 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Un neserios,
care vrea o neserioasă!

| HolyPotato a răspuns:

E de prost gust și vulgar.

| iubesc a răspuns:

Baietii de genul asta imi provoaca greata...

| mat31new a răspuns:

Vrea o bugata suculenta. si eu claxonez fete cand merg cu bicla, uneori fluier.

| Oana92 a răspuns:

Un maimutoi...

| LineGuide a răspuns:

Pur si simplu are chef de glume, nu cred ca o fata poate fi impresionata de un simplu semn stupid, si el mai mult decat sigur stie asta. Ii place sa faca glume pe seama altora, sau stie sa faca complimente cui merita, fizic.
Mult noroc!

| Vi003 a răspuns:

Ii place sa claxoneze la fel de mult cum ii place sa se curete in nas oricand si oriunde.

| Crâstoşelul a răspuns:

Ţăran prost, n-ai ce să-i faci.

| MissmysteriousS a răspuns:

Numai cocalarii, beţivii fac asta. Ar mai fi şi cei care fac caterincă de 2 lei.

| Deyutza1039 a răspuns:

Inseamna ca ii place de ea, crede ca e o femeie usuratica. etc :*

| Raul5765578 a răspuns:

Parerea mea este ca e un mare pervesrolling on the floor

| Unlocked a răspuns:

A si respectivul baiat are banuiesc si niste seminte, cola la bord? Sau rupe florin parizer la el in casetofon, si cocalar fiind normal ca mai si claxoneaza dupa toate pitzipoancele.

| All3x4You a răspuns:

Bunawinking arde hormonii in el de asta claxoneaza dupa ea..parerea meahee heeFUNDA?

| playermt2 a răspuns:

Daca o claxoneaza inseamna ca ii place cum arata, (trebuie sa ai un pic de tupeu si sa fiu un piuc nesimtit ca sa faci asta )