| deejay a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat in zodia fecioara?

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Buna!
Cred ca este un baiat sensibil si "cu capul pe umeri" happy

13 răspunsuri:
| Missbabydoll a răspuns:

Se vede ca nu ati stat cu un baiat in zodia fecioara. Eu il "suport" de 3 ani si ma disperaaa angry. Pe langa faptul ca sunt asa perfectionisti sunt si incapatanati, vor sa aiba intotdeauna ultimul cuvant, au impresia ca totul li se permite, nimeni nu are voie sa greseasca (numai ei). Sunt insuportabili cateodata, iti vine sa ii strangi de gat, dar exact asta ii face speciali. Oricum sunt niste iubiti grozavi, daca se indragostesc de o fata ar fi in stare sa le dea si luna de pe cer.

| Missbabydoll a răspuns:

DeDe ♡ si baietii sunt. Prietenul meu e atat de ordonat, daca e ceva nelalocul lui imediat aranjeaza. Si la cat de perfectionist e are pretentia ca si oamenii din jurul lui sa fie asa si pana nu-i modeleaza dupa el nu se lasa (cu mine nu prea ii merge whistling ). Calm, cald este, dar retras? Niciodatalaughing Nu stie cum sa se dea in spectacol mai mult ca sa iasa in evidenta. In orice grup de prieteni, oriunde el trebuie sa fie in centrul atentiei. Cam asa sunt baietii fecioara, cel putin al meu love struck

| Cromasston a răspuns:

Depinde de la o persoana la alta.Eu sunt in zodia fecioara...si am o parere destul de buna despre minelaughing. partea cu afemeiati nu este adevarata! descrierea facuta de missbabydoll este cea mai corecta!

| ticu a răspuns:

Uita-te si u pe google.am un prieten fecioara care ii laudaros si glumet da se cam face d ras

| ticu a răspuns:

Corinne minte rau...nu trebuia sai dai fundalaughing

| BAIATUL110 a răspuns:

Pff. din contra laughing baiatul fecioare e mai retras, calm, cald... dar fetele fecioara sunt rele de gura, foaarte perfectioniste exact ce a zis @missbabydoll numai ca asa sunt fetelebig grin nu baietii fecioara

| just0stefana a răspuns:

O parere buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat virgin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreiuta, atasant? E motocicleta cu atas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viitorul meu prieten e în zodia fecioara si e super atent nu are nici un defect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere f buna despre mine happy.
Nu afemeiatzi! Ne place sa ne uitam la fete sa le analizam big grin
Avem momente de retragere si momente de dat in spectacol happy
Economi, fideli, amuzantzi, ordonatzi etc.
Pe scurt stem cul! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna

| andreeiutzzza a răspuns:

Baiatul fecioara este f prietenos si atasant in relatiile cu ceilaltii dar se plictiseste si foarte repede de ceilaltii, ii place sa cunoasca lucruri noi in fiecare zii app si baietii fecioara sunt afemeiatii rau