| greenforce a întrebat:

Salu TPU! Vi se pare incredibil sa fie un baiat in zodia fecioara? tongue happy si ce parere aveti despre ei? big grin sincer nu prea cred in chesti de astea cum ar fi zodia taur se potriveste cu zodia sa zicem pesti tongue

6 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Eu sunt baiat si vreau sa iti spun ca de multe ori le auzeam pe niste colege de la mine din clasa ca baietii din zodia fecioara sunt frumosi, asa ca sa ai noroc de el!

| Lucaci a răspuns:

Da eu cred in chestii de aceastea ca eu sunt zodia rac si un baiat este zodia capricorn si cele dou zodii se inteleg si chiar asa este nu exista o zii fara care sa voerbesc cu el

| andrey910 a răspuns:

Cum sa fie incredibil daca un baiat este in zodia fecioara? :? Asta inseamna ca s-a nascut in septembrie...ca fratele meu... ce este asa incredibil? :?

| addyy17 a răspuns:

Cum sa fie incredibil ma laughing daca mama ma nascut in septembrie? Eu sunt in zodia fecioara, nu cred in zodiac mi se pare o prostiewinking
Ce parare sa am despre cei nasscuti in zodia fecioara, fiecare cum la lasat Dumnezeu.

| xGypsyQueen a răspuns:

Pwai nu e incredibil.am un coleg fecioara. este destept, dragut, amuzant si cam suparacios[uneori]batting eyelashes

| skate19 a răspuns:

Pai cei din fecioara sunt mai sensibili.tongue insa sunt ca toti ceilalti.