| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia fecioara?

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Cred ca cei nascuti in zodia feciora sunt persoane perfectioniste in ceea ce fac, vor ca lucrul pe care il fac sa fie facut bine si pana la capat, sunt incapatanate si daca le-ai suparat nu iarta prea usor.Eu zic asta din experienta.happy

3 răspunsuri:
| analia0103 a răspuns:

Scz dar eu cred ca e cea mai enervanta zodie...

| katekate a răspuns:

TequilaSunRise are dreptate sunt fecioara si ma suparat pe cateva persoane si nu mi-a trecut prea repede

| katekate a răspuns:

TequilaSunRise are dreptate sunt fecioara si ma suparat pe cateva persoane si nu mi-a trecut prea repede...