| CristiB93 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii din zodia fecioara, cum sunt caracterizati ei.

Răspuns Câştigător
| alice911 a răspuns:

Pai uite mie imi place dee cineva care este in zodia fecioara eu cred ca ei sunt uneori sensibili draguti fac gesturi dragute si farte distrati.Dar hai sa iti spun cv nu conteaza ce zodie pentru ca el poate sa fie zodia fecoiara si poate ca acel baiat sa fie retras chiar daca in zodiacul lui ii arata alte calitati

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu cred că contează zodia unui băiat ci caracterul lui.Am întâlnit tot felul de oameni în zodia fecioară care erau destul de diferiţi. Ştiu doar un lucru despre majoritatea băieţilor care sunt în zodia fercioara şi anume:sunt liniştiţi şi vreau să mă refer că într-o relaţie nu sunt cu gura mare şi mai lasă şi de la ei.Cred că este important într-o relaţie ca un partener să lase mai mult de la el asta în cazul în care celălalt nu vrea să lase deloc.

| MMadalina a răspuns:

Crezi ca daca e in zodia fecioara nu poate sa te insele? Acest aspect nu are importanta.

Salut!happy

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Lasati si voi zodiile... incearca sa cunosti persoana, nu sa citesti generalitati despre zodii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am o parere prea buna.