| asasaasa a întrebat:

Ce parere aveti despre un threesome, 2 fete si 1 baiat? cum vi se pare, v-ar placea?

33 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să înțeleg că este un mesaj amatorilor?
Distracție plăcută!
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nimic nou sub soare! Este in top 5 al ambelor sexe! Daca nu iubesti, e mai usor sa o faci!

| AnGeL a răspuns:

Mie nu mi-ar placea sa impart un baiat laughing)

| OnuOnulică a răspuns:

Da ar fi super.

| h3r a răspuns:

Fiecare cât duce.

| Oana92 a răspuns:

Mai interesant ar fi cu 2 barbati si o femeielaughing

| asasaasa explică (pentru Oana92):

Nebunatico

| Oana92 a răspuns (pentru asasaasa):

laughing

| asasaasa explică (pentru Oana92):

Zi tu de nu esti?-))

| Oana92 a răspuns (pentru asasaasa):

Sunt!

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu.Doar cu 10 sunt multumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-mi superrrrr

| SunnyDay88 a răspuns:

De ce intrebi? te oferi? sigur ca te oferi! e visul oricarui barbat!
oare de ce mi-ar face mie placere sa sarut o alta fata? ca daca mi-ar face placere sa fiu cu o femeie ce as mai face cu barbatul?

| asasaasa explică (pentru SunnyDay88):

De ce ma intebi? te tenteaza? sigur.e fantezia multor femei -)

| asasaasa explică (pentru SunnyDay88):

Esti genul de fata care e idealista...adica dragoste de aia ca-n filme? de unde stii ca nu ti ar placea? daca barbatul pe care il iubesti ti ar cere-o ce ai face?

| SunnyDay88 a răspuns (pentru asasaasa):

Nu, nu sunt idealista, sunt doar sanatoasa genetic si psihic.

| asasaasa explică (pentru SunnyDay88):

Sa nu uitam si de -ironica-...crezi ca cei care fac threesome sunt bolnavi psihic si nesanatosi genetic? eu unul nu as spune chiar asa poate sunt diferiti de tine dar sa le zici bolnavi psihic e cam deplasat, tot n ai raspuns, daca iubitul tau ti ar propune ce ai face?

| SunnyDay88 a răspuns (pentru asasaasa):

Tu ce crezi? n-are de cat sa faca ce vrea, eu nu-l tin legat de mine.
daca ma respecta nu-mi cere asa ceva. iar fara respect nu exista iubire (asa cum am demonstrat in una din intrebarile mele).

| asasaasa explică (pentru SunnyDay88):

Asta asa e nu ai comunicare, respect, devotament si nebunie= n ai dragoste!

| chazz a răspuns:

Nu mi-ar placea.Filmele porno ti-au spalat creierul!
Numai bine!

| asasaasa explică (pentru chazz):

Daca tu crezi ca e nevoie de filme porno pentru ca omul sa se gandeasca la tot felul de fantezii sexuale atunci mai ai de crescut...

| chazz a răspuns (pentru asasaasa):

Sigur,eu mai am de crescut? rolling on the floor.
Fantezii sexuale este bine sa ai, cu prietena ta, nu cu 100.
Mi-ai dovedit inteligenta pe care o ai prin acest raspuns, m-ai plictisit, pa!

| BlackOldSun a răspuns:

Bulshit mai! evident ca si femeile ca si barbatii au fantezii dar nu vorbesc ele despre asta! prea multa rigiditate despre subiecte sexuale in generatia din zilele noastre!

| xCrazyGirl a răspuns:

Baietii ar vrea si 3 dar fetele nu happy

| asasaasa explică (pentru xCrazyGirl):

E? si atunci daca fetele nu voi cum naiba au loc aceste partide de sex...

| xCrazyGirl a răspuns (pentru asasaasa):

Nu stiu. nu am inteles niciodata astalaughing

| UngUrU777 a răspuns:

He he baietilor le place dar pentru fete e ciudat!

| GGG562852 a răspuns:

Te tenteaza? laughing
pe baieti cred ca i-ar tenta...si nu ar spune nu. eu personal... daca as vrea sa fiu cu o femeie, ce mai caut cu barbatul?

| Corynna13 a răspuns:

Nu stiu daca unor persoane serioase le-ar placea asa ceva big grin Dar daca totusi ai de gand sa experimentezi vreodata, ai grija ca una din persoane sa fie cineva pe care nu il cunosti sau despre care nu stii prea multe, pentru a nu se implica mai apoi sentimente happy

| asasaasa explică (pentru Corynna13):

Nu stiu mi e mi ar placea sa tin la amndoua...pana la urma de ce nu? de ce sa nu traiesc cu 2 femei, daca ne iubim ce e rau in asta?

| Corynna13 a răspuns (pentru asasaasa):

Asta este strict problema ta big grin Eu una nu as putea iubi doi barbati si nici ei nu cred ca ar fi de acord sa ma imparta happy Dar fiecare traieste dupa bunul plac. Daca femeile sunt de acord, normal ca poti face ce iti doresti cu ele. Insa nu cred ca ar putea sa se intample asa ceva fara ca apoi sa vina si niste urmari, cum ar fi gelozia sau alte chestii de genul.

| asasaasa explică (pentru Corynna13):

Io stiu...inca n am incercat, eu unul tot asa gandesc 1 fata 1 barbat asta e normalitatea dar niciodata nu stii ce ti rezerva viata...