| marianamay a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat care da like-uri la multe fete si in timupl acela ii spune unei fete ca vrea sa o cunoasca mai bine, ca vrea ceva serios cu ea?
Vi se pare serios acel baiat?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Atata prostie la oamenii care stau pe facebook, mai rar vezi, am vazut si oameni de pe strada, care n-au casa, cu o minte excelenta, si care nu aveau idee ce e ala facebook.
Fa-ma te rog sa inteleg daca poti ce treaba are un like la o poza a unei fete, cu faptul ca un baiat vorbeste cu tine?
Eu NU dau like-uri la poze, dar daca vad o fata ca-si face una fara 20.000 de filtre, fara o gramada de editari, ci naturala, poate cand se trezeste de dimineata, poate ii dau like, asta NU inseamna ca imi place de ea, ca vrea usa ma casatoresc cu ea, sa am 10 copii si sa mor facand sex.
Inseamna ca-mi place poza.
Pur si simplu el da like-uri, SCOATE-TI din cap ideea asta extrem de tampita cum ca daca primesti un like, esti placuta de un baiat, sau ceva de genul, un like este egal cu 0, nu stiu ce preferi intr-un moment greu, o persoana care sa fie acolo pentru tine sau care sa-ti dea like si sa-ti lase o descriere gen "Pentru tine iubita, ca stiu ca te ajuta".

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba au like urile ca nu inteleg? eu daca am o relatie cu cineva nu mai am voie sa dau like uri pe fb sau cum?

| BlackEyedGirl a răspuns:

Sincer, unii dau prea multa importanta unui like pe facebook... nu poti spune de un baiat daca e serios sau nu, sau daca ii place de o fata doar daca ii da like rolling on the floor

| Valleria a răspuns:

Cred ca vrea sa faca cunostinta cu o fata si incearca cu mai multe dupa care o alege pe cea care-i place mai mult ..bho

| ADR111 a răspuns:

Vorbeste cu el vezi ce zice si cum se comporta si iei o decizie! :* Funda?