| alexa_9800 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in >trei?:-(un baiat si 2 fete)

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

M-am gandit la asta si eu. E o problema:intodeauna fata va vrea cu doi, intodeauna baiatul va vrea cu doua.
Si chiar n-am chef sa stau cum i-o targe lu alta, sa fim seriosi, mai ales daca e iubitul tau sau daca tii la el.

Bafta.

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Atunci cand o decizie ca aceasta poate avea consecinte atat de periculoase, trebuie sa stabilesti din capul locului care sunt motivele ce te indeamna sa te indrepti catre acest mod de viata. Oamenii au diverse motive de a alege sa-si traiasca viata in acest fel. Poate ca viata ta sexuala a intrat pe un fagas al monotoniei care tie nu iti place. Monotonia intervine in viata sexuala a unui cuplu cu o relatie stabila si de lunga durata. Poate ca perechea ta vrea sa-si exploreze latura sexuala, sau poate ca amandoi va doriti sa faceti sex si cu alti oameni. Trebuie sa stii ca nici cele mai puternice relatii nu au supravietuit unui asemenea scenariu. Adevarul este ca niciunul dintre voi nu poate sa spuna cu siguranta ce va simti dupa ce va vedea sau va stii ca persoana iubita a fost cu altcineva.
Decizia ta trebuie sa fie foarte ferma. In aceasta lume a oamenilor care fac sex in grup nu exista gri, totul este in alb si negru. Daca partenerul tau decide ca vrea sa aiba de-a face cu asemenea experiente, trebuie sa stii sa comunici foarte clar care sunt parerile si sentimentele tale vis-a-vis de hotararea lui. Trebuie sa fii foarte atenta atunci cand iei o asemenea decizie pentru ca nu exista cale de intoarcere.

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Asta e surpriza pe care vrei sa i-o faci prietenului tau? nu e o idee prea stralucita.
nu e ceva normal. 2 sunt de ajuns.de asta exista cupluri!

| ATHOS a răspuns:

Daca tu esti dispusa sa-l imparti cu altul!

| Sara2 a răspuns:

Ok atata timp cat nu-s sentimente la mijloc

| Sara2 a răspuns:

Este ok atata timp cat nu-s sentimente la mijloc

| Lora a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea, daca persoanele cad de comun acord sa face ce si-au propus nu le ramane decat sa se apuce de practicat ideea in sine. O zi buna!

| paramore a răspuns:

Tipul crede ca l-a prins pe dumnezeu de piciorlaughing

| perro12 a răspuns:

Cred ca este interesant happy, dar trebuie sa ai o pritena BI sau mai nebuna care vrea sa incerce ceva nou pentru a accepta asta.
Totusi te-ai gadit ca poate partenera ta vrea cu 2 baieti si ea singura thinking ...scarbos, presupun ca au aceeasi parere si fetele cand le propui sexul in 3 in care sunt 2 femei laughing.

HF

| BOGDAN a răspuns:

Aiurea ...

| theoneandonly a răspuns:

Este visul oricarui baiat. Discutati inainte, stabiliti reguli stricte. E nasol daca nu faceti chestia asta.

| Nuimimergeimvu a răspuns:

Imi place ideea as vrea sa o fac sie eu cu 2 baieti daaa mi-ar placea sa mi-a traga ahh ce bine ar fi cine se ofera am nevoie de sexxx