| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Ce parere aveti de BB Cream? Ati incercat-o? Merita cumparata? Funda.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu am avut [de la Olay] si am fost multumita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La televizor spune ca este foarte bun si ii face reclama ca doar este normal dar in realitate nu este asa de bun. conteaza si de unde il cumperi. funda?

| Laura927 a răspuns:

Incearc-o cea de la Garnier,este foarte buna pentru vara.
Nu netezeste tenul exact dar i-l lasa foarte bine hidratat si are o acoperire destul de mare,numai buna de soare happy
Cea de la nivea, NU este buna!
Am încercat si de la chanel si nu mi-a plăcut sincer, tot mai buna este de la Garnier!
Sa stii ca bb de la Garnier este putin mai închisă, de aia eu te sfătuiesc sa o folosești vara pe cea medium, lasa tenul foarte natural!

| Mexx99 a răspuns:

Buna! Da am folosit crema BB Cream, este foarte buna o poti folosii chiar si ca fond de ten.Isi merita banii!
Funda?

| AleCSa05 a răspuns:

Este foarte buna, ti-o recomand! [p.s : daca ai tenul foarte sensibil nu o folosii]

| Freeworld30 a răspuns:

Eu am folosit BB Cream si de la Garnier si de la Nivea, dar cea de la Garnier mi s-a parut mai buna! Eu am fost multumita de ea.Acum depinde ce ten ai tu si cat de sensibil este.Eu am tenul gras, si mie mi-a fost buna.winking

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Freeworld30):

Si al meu este gras. Netezeste tenul? Adica uniformizeaza culoarea tenului?