| al33xut2u a întrebat:

Ce parere aveti despre virgine?

Răspuns Câştigător
| yyyyy a răspuns:

Foarte super! asa sa fie toate pana la varsta de 18-19 ani! apoi treaba lor.

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ca sunt niste fete ca toate celelalte. Au 2 maini si 2 picioare si iau singure anumite decizii. happy

| gigiro a răspuns:

Virginele si mai tarziu, femeile insarcinate sunt cele mai frumoase reprezentante ale sexului. Primele exprima puritatea, celelalte "maternitatea".

| Lovely a răspuns:

Sunt fiinte umane ca toate celelalte tongue Imi pare rau sincer cand vad cat de mult alume judeca fetele doar pentru acest aspect : daca mai sunt sau nu virgine.

Fiecare decide ce face cu viata lui si singurul care are dreptul sa judece ce facem noi este Dumnezeu!

| Johnny_3797 a răspuns:

Dar ce parere po-ti sa ai, ele sunt o adevarata bogatie si sunt unelta spre o casnicie fericita happy

| cosmin21 a răspuns:

O parere buna, ma bucur ca mai sunt fete care isi pastreaza virginitatea pana la varsta majoratului.

| Shery a răspuns:

Am o parere... pfff... extraordinara. laughing

| RiRihXd a răspuns:

Sunt virgine

| emokid_1733 a răspuns:

Au respectu meu. Macar nu se arunca in vant ca altele sa se dezvirginezestraight face.