| DoruViorell a întrebat:

Ce parere aveti despre fecioare sau virgine?

Răspuns Câştigător
| EmanuelKant a răspuns:

Prea stramte.

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce parere sa am? Toate sunt pana la o anumita varsta, unele sunt destul de istete sa o faca cand simt ele nevoia, altele se arunca in prima sula crezand ca vor ramane cu el pana la batranete

| RAY a răspuns:

Nu pot sa spun ceva despre cineva doar pentru ca e virgin/a, fiecare e cum vrea sau cum e obligat de societate, religie parerea mea

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Le poti observa in mediul lor natural, la manastire laughing

| Sergiu6666 a răspuns:

Sunt pe cale de disparitie laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sergiu6666):

La naiba, mereu trebuie sa fie cineva care sa spuna ce vreau eu sa spun rolling on the floor

| Sergiu6666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e laughing

| DoruViorell explică:

Balanta nu esti de acord laughing)
Sergiu (y) se arunca in sule multe c asa le place