| SunshineSunrise a întrebat:

Ce părere aveți despre vloggerita aceea roșcată Lucy de pe YouTube? Mie mi se pare o t**** josnica. In imaginea videoclipului i se vad buzele groase si se vede carnoasa la corp și când dai pe videoclip nu este asa. O ia prea mult in gura pentru 15 ani ai ei.

54 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

N-am nici o idee cine e tipa dar se cam vede ca arde invidia. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Se vede pe moaca ei ca e o t***a josnica.
1. Vopsita.
2.plina de tatuaje( cica m-am tatuat la p***) laughing
3. Plus e toatã fake si cu o privire de zombi laughing

Unii sunt atât de inconstienti incât sa nu-si dea seama.

Răspuns utilizator avertizat
| RoCkKiD a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Draga mea, faptul ca o faci pe aia curva nu zice atatea despre ea cat zice despre tine. O femeie care are incredeer in ea (din toate punctele de vedere) nu trebuie sa o faca pe alta sa apra mai putin dezirabila decat daca se simte amenintata.

E ca si cum as zice eu ca orlando bloom sau jason mamoa trag 15 ore pe zi la sala pentru ca o au mica. e pur si simplu treaba lor. happy

| Pubgfortnitewin a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune cat de hate esti sunt sigur ca eşti fata ca daca eşti baiat seama ca nu-ti cunoşti corpul si obsedat de gaming sau de maşini macar ea e yutubar si face 100k tu nici nu sti ce i-e laba cat de prost/proasta eşti?

| Pubgfortnitewin a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Daca tot zici de ea ca e curva uitate puţin la poza ta cum se vede parca esti si tu tarfă

| Pubgfortnitewin a răspuns (pentru SunshineSunrise):

? serios tu zici a-ia care si-a facut poza cringe si cenzurat esti ividioasa si geloasa esti un hate cringe si cunzurat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pubgfortnitewin):

Sunt tip si nu e hate, e adevarul.nu postez la videoclipurile ei, e doar parerea mea. Putin ma intereseaza ca are 100k, acum popularitatea online defineste o persoana? copii prosti si generatie de rahat.
Decât târfa aia e mai buna una care nu are nici macar social media laughing

| Pubgfortnitewin a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai tai făcut si pe tine rahat si esti hate
1iti zic si tie eu ma uit la Lucy de amuzament dar voi repede cu hate nu aveti ceva mai bun de facut sau v-ati plictisit de viata
2 dc sunteti asa este si ea pe la inceput ce vrei sa posteze cacaturi din alea ce fac vloggeri trebuie si ceva nou nu doar acelaşi lucru
3?

| Pubgfortnitewin a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe la inceput ca o vedeti pe Lucy deceaba ca n-are multi subs dar cand o sa aiba mai vedem noi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pubgfortnitewin):

Subs? De la cine?laughing
Conteaza si calitatea urmaritorilor. Degeaba are 1M si majoritatea sunt copii de 15 ani.

Se vede dupã videoclipurile care le posteaza ca e disperata dupã atentie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Pubgfortnitewin a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Nuti place de ea că eşti fată eşti doar o invidioasă pe ea atata dar tu cu hate ca nai ceva mai bun de facut eşti plictisită de viata si ce vrei sa posteze cacaturi trebuie si ceva nou si marş de pe canulul ei ca nu-i de tine uitate la chesti vechi

| inflicted a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta inseamna sa fii curva? Sa fii vopsita si sa ai tatuaje? Ce jalnic esti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru inflicted):

Te-ai simtit? Nu am nimic personal cu tine,

| inflicted a răspuns (pentru anonim_4396):

Deloc. Dar nu are nicio legatura.

| RAY a răspuns:

Ce usor judecam pe alti de parca noi am fi sfinti pamantului,ingerasi cei frumosi si blanzi,daca asta vrea publicul asta se ofera simplu,daca fata vorbea de matematica,chimie,istorie,fizica,biologie oare cate viziualizari avea,eu unu am vazut din propie experienta ce vor romani sex,manele,bautura,droguri,prostie,glume de rahat,barfe,insulte,jigniri,limbaj vulgar, sexual, pananormal, superstiti, desigur ca nu toti, asa ca inainte de a judeca priveste si partea asta, vad ca fata are 294.088 de vizionări
bravo ei, la mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Daca asta se cere ce sa faci

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Asta vreti, asta vi se ofera, fi atent/a
https://www.youtube.com/feed/trending
vs
https://www.youtube.com/feed/trending
ce vad pe Youtube ro

3:17
SE REDĂ ACUM
Culita Sterp și Sorina Ceugea - Soarele nu a apus in viata mea | Roxana / Iancu / Bianca Comanici PD

Culita Sterp • Oficial

2, 7 mil. de vizionări
Acum o săptămână
Toate drepturile rezervate! Nu copiati și repostați acest clip pe alte canale! Dacă va place distribuiti-l pe Facebook sau pe oricare alt site! Contact Culita Sterp și formatia 0786 925 563 Muzica...

3:09
SE REDĂ ACUM
NIKOLAS SAX - DOI OCHI CAPRUI (Oficial Video) 2019 ♫ █▬█ █ ▀█▀♫

DeSanto Music Official
1 mil. de vizionări
Acum 2 zile
NIKOLAS SAX - DOI OCHI CAPRUI 2019 ℗© DeSantoMusic™ Romania ♫ Contact | Booking | Publishing : +40755.29.28.52 #NikolasSax #DoiOchiCaprui #DeSantoMusic ♪ Muzica si Text : DeSanto & Nikolas Sax ♪...

2:57
SE REDĂ ACUM
Când iubi are BMW.

Marius Catalin
479 K de vizionări
Acum 5 zile
Instagram: @1mariuscatalin & @1samiradaniela https://instagram.com/1mariuscatalin Facebook: https://www.fb.com/1MariusCatalin Bussines/partnership: mariuswtf01@gmail.com

12:22
SE REDĂ ACUM
Criminal în serie, în Caracal. În curtea bărbatului au fost găsite multe probe criminale

Acces Direct

282 K de vizionări
Acum o zi
Toată România fierbe de când poliţiştii au descins în ograda unui bărbat de 66 de ani acuzat de omor calificat. Asta după ce, pe proprietatea lui s-ar fi găsit resturi, posibil, umane! Se pare că m...

2:49
SE REDĂ ACUM

Alex Alvarez - Iubita mea x Diana C (Official Video)

Alex Alvarez
433 K de vizionări
Acum 3 zile
Merch Alvarez din clip: https://www.alvarezbyalex.com/shop/ Piesa Dia: https://youtu.be/zzhUGoL5jfc Prod by: Ryme Video: elph Lyrics: Alex Alvarez, Ryme Urmareste-ma sa vezi ce fac zi de zi: ♦...

Răspuns utilizator avertizat
| Plato a răspuns:

Curva inca nasoala, nici macar de lux. Totusi, tot ce faci aici este s-o promovezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o curva, se vede pe fata ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare își trăiește viata cum dorește. Nu ai nici un drept și critici pe altul. Cum nici ție nu îți place ca alții sa te critice, asa nici tu nu trebuie sa critici pe alții. Iar dacă nu îți place de ea, atunci întrebarea mea este : de ce ii urmărești videoclipurile?

Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns:

O ador pe Lucy, cand o sa ajungeti si voi intr-un timp atat de scurt cunoscuti si cu multi fani atunci sa va permiteti sa o criticati, pana atunci tineti-va invidia in voi ca nu-si are sensul, de obicei anumite persoane care nu pot avea faima cuiva ajung sa fie invidiosi ca nu pot fi ca ea.Are 19 ani, nicidecum 15.
Felicitari fetei pentru ceea ce face.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Vikaa):

Cand o sa ajungi si tu sa ma depasesti la aproape 6000 de euro pe luna ca programator, atunci sa imi zici mie cand am voie si cand n-am voie sa comentez.

| Vikaa a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Eu vorbeam strict despre tipa, nu despre tine sau oricare altul.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Vikaa):

Nu. Tu vorbeai in genere despre oameni. Vorbeai despre toti cei ce-o critica pe proasta aia de pe YouTube, cerandu-ne sa ne inchidem gurile despre ea, fiindca nu avem acelasi succes ca al ei.
Dar doar fiindca nu profesam in aceeasi arie de activitate, nu inseamna ca nu suntem realizati pe alte planuri.
Ratata aia poate face ce facem noi? Nu.

Asa ca nu vad de ce ii iei apararea unei proaste, asta daca nu cumva...

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru Vikaa):

Acum nu o stiu nici pe lucy nici pe mulusi, dar ce este de adorat la cacatii de vloggeri din ziua de azi? apropo eu nu-s invidios ca am cateva lucruri inventate la activ (Adica primul site de vanzari din toata Moldova si cand aveam eu blog aia care fac VLOGGING nici nu erau nascuti) revening, ce e asa de adorat si ce rahaturi va invata pe voi adolescentii de adorati asa e mult. Vad ca multi il ADORA pe Dorian Popa, dar ce este de invatat de la taranul ala! Imi este sila de generatiile acestea de copii care parintii ranesc rahat de animale prin afara si le trimit bani iar ei cred ca viata este atat de simpla.
Apropo de vloggeri copii inculti, voi cei care-i urmariti si ii pupati in fund, parol adorati, voi le faceti bani alora si mai devreme sau mai tarziu va vor sfida din opulenta. Precum toti taranii care se vad cu bani iti vor etala harfele banii masinile si casele pe vloggingl lor iar voi veti ramane tot cu banii de la parinti sau traind in garsoniere din Ferentari!
Asa ca putina inteligenta pe cine adorati.
Si nu e doar pentru tine acest raspuns draga Billiee ci pentru TOTI!

| Vikaa a răspuns (pentru Simpatic):

Nu stiu de ce atata flex,dar noi adolescentii ascultam doar pentru a ne simtii bine nu sa invatam anumite lucruri,gusturile chiar nu se discuta,daca tie iti place muzica-n surdina,te priveste,mie imi place sa ascult Billie Eilish, Lucy, Feduk, Sayonara boy etc. dar nu inseamna ca daca-i ascultam chiar invatam ceva, nu e cazul sa ne bagi pe toti in aceeasi oala.Ascultam pentru a ne relaxa si simtii bine, chill bro, don't stress, kiss u;*

| Simpatic a răspuns (pentru Vikaa):

Ok nu mai dau nume, iti dau un exemplu de vloggari parol influenceri din SUA, unde sunt mult mai bine platiti.
O echipa de looseri parol vloggari de astia faceau cerculete intr-o parcare a unui mall, si au atins usor o masina parcata, si-au facut un cort acolo si l-au asteptat pe proprietarul acelei masini.
Cand a venit omul i-au oferit 9000 de dollari, masina lui intreaga facea 3000 de dollari.
Totul ca sa vada copii tampiti si vezi doamne ce baieti buni erau ei (acel vlogger face sute de mii de dolari pe luna), ca au dat o suma frumoasa de bani pentru o simpla zgarietura, chiar o zgarietura era!
Nu stiu ce pot vedea si invata americanii de la acest tip de persoane cum nu vad romanii ce pot invata, dar vorba ta gusturile...
Apropo eu nu doar ca ascult muzica (si nu in surdina ci TARE) dar si fac muzica si mai nou am si studio muzical, iubesc muzica, e cel mai frumos lucru care exista din punctul meu de vedere, de ce? pentru ca muzica are vibratie pentru orice stare : cand plangi,cand razi, cand esti suparat, cand bucuros etc

| Vikaa a răspuns:

Daca nu iti convine poti da scroll,nu cred ca e asa greu,fiecare face cum stie.Iar eu nu cred ca stapanesti bine termenul de ''curva'',curve-s alea care sar din poala in poala, ea se prosteste doar sa distreze alte persoane, am vazut si eu video-ul cu tatuajul, ea s-a tatuat brat.
Daa, o ador pe Billie Eilish *-*

| lilith16 a răspuns:

Um, sunt singura de aici care nu a auzit niciodată de ea?(((((((:

| Swetlly122 a răspuns:

Laba,laba,laba,laba labalaabaa

| inflicted a răspuns:

E curva pentru ca are buze groase. Cred ca invidia asta nu e sanatoasa. Esti foarte penibila, daca tu esti in poza de profil nici nu ma mir dc esti asa

| Pubgfortnitewin a răspuns:

Ceee

| Pubgfortnitewin a răspuns:

Eram sigur ca eşti tocilară pe bune doar atata sti ca ma grabesc ca pierd semnalul si telefonul imi corecteaza gresit dar daca nu-ti place de ea mars de pe canalul ei cine te crezi tu te crezi vreo princesa esti penibila si cringi

| Pubgfortnitewin a răspuns:

Si incă ceva
1:Eşti tocilară nu zic sa nu inveti dar pe bune sa zici aşa ceva mai ales de Lucy bine e grasa dar eu ma uit la ea mai mult de amuzamat dar sa vad un hate ca astă
2Dc esti aşa de rea cu ea e pe la inceput şi ea,
3 Mă repet eu ma uit de amuzament nu de l**a ca cei lalti dar totuşi eu cred ca mai mult eşti geloasa nu ştiu ce ti-a facut

| Pubgfortnitewin a răspuns:

Mai bine tu?

| Pubgfortnitewin a răspuns:

De unde sti ca are 15 ani nu seamana deloc ca o fata cu 15 ani si curva e aiea care sare in p.a in p.a pentru tine curva inseamna asta ce jalnic hate

| Pubgfortnitewin a răspuns (pentru Pubgfortnitewin):

De* mam grăbit

Răspuns utilizator avertizat
| Pubgfortnitewin a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Cum se numeşte videoclipul vreau să vad şi eu

Răspuns utilizator avertizat
| Pubgfortnitewin a răspuns (pentru SunshineSunrise):

Păi unde l-ai văzut dacă nu ie pe YouTube

| AndreiSpidey a răspuns:

Si inca ceva daca nu ai vorbit cu ea nu te baga, ***

| Leberpro a răspuns:

Lucy nu-i la fel de curva că ține sută la sută