| anonim_4396 a întrebat:

Va atrag buzele groase? ce parere aveti?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,dar nu exagerat de groase

| WalterWhite a răspuns:

Clar, de ce crezi ca femeile care le au subtiri isi pun botox.

| Duucu a răspuns:

Da,dar nu exagerat.

| 8mariastar a răspuns:

Nu prea groase dar nici prea subtiri

Răspuns utilizator avertizat
| CMaria21 a răspuns:

Sigur ca femeile cu buze groase sunt mai atragatoare!

| Fayree a răspuns:

~ Buzele groase sunt mai senzoale si mai frumoase cu un aspect mai frumos si ferm puppy dog eyes. Daca sti sa le apreciezi si sa le rasfeti e bine.

| DeeaVonP a răspuns:

Da! Dar nici chiar asa exagerate cum le are Dragusanca, si eu am buzele groase, mi-ar placea si un pircing in buza de jos, dar mai astept!winking

| Lily8 a răspuns:

Da. Sunt senzuale.Imi plac.

| Loredana_4143 a răspuns:

Ca sa ma laud si eu putin si eu am buze groase.Sunt senzuale, nu crezi?batting eyelashesDaca nu ar fi n-ar mai apela femeile la botox, iar barbatilor de place sa aiba de ce musca.happy

| anonim_4396 explică (pentru Loredana_4143):

Ai dreptate dar nu cum le are dragusanca, cand o vad, schimb canalul, zau.Si acele femei care apeleaza la botox, sunt femei de fite, pline de bani si goale la creier. Parerea mea este sa ne iubim in primul rand pe noi asa cum suntem si persoanele de sex opus ne vor iubi pentru ce suntem noi.Eu personal gasesc femeia draguta chiar atractiva, indeferent de grosimea buzelor, sa fie deschisa, linistita si sa aiba ceva neuroni.Bineinteles ca si barbatii trebuie sa fie la fel, nu fac discriminare sau mai stiu ce.tongue

| VIctoria2000 a răspuns:

Din punctul meu de vedere aceste buze sunt frumoase http://www.google.ro/......tp?/search nu sunt exagerat de groase.

| atotointrebatorul500 a răspuns:

Nu sunt attractivecrying