| JustinDrew a întrebat:

Ce parere aveti este un baiat in cartier care arata bine are buci lucrate si este de treaba este si dragutzel numai ca prietenele mele il detesta ele nu stiu ca eu il plac putin si nu stiu ce sa fac odata a vrut sa ma sarute si eu l-am refuzat. Ma place si m-a si intrebat daca vreau sa ma bag cu el. Ce ar trebui sa fac? Sa il accept?

11 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Dap sa il accepti pentru ca tu esti tu nu pr talelove struck sau poate ca il detesta ca nu se uita la eletongue funda/big grin

| SeNyS a răspuns:

Du'te mai fata...laughing)laughingpentru bucile alea nu stiu cum poti rezista rolling on the floor

| Ionutzz97 a răspuns:

Buci lucrate rolling on the floorrolling on the floor cei ma asta gay?rolling on the floor

| username_8290 a răspuns:

Buci?!? doamne ce limbaj

rolling on the floor

| GabiArian22 a răspuns:

Are buci lucrate laughing lol laughing du-te si ia-l de bucile alea lucrate acceptal laughing)) eventual si sarutal sa vezi cat de lucrate sunt laughing

| ChiaraSuperstyle a răspuns:

Acum serios, catzi ani ai?hee hee

| cristy1503 a răspuns:

Fereasca Jeesus!
Daca are "bucile lucrate" nu stiu cum poti sa mai astepti

| cristy1503 a răspuns:

Muscle ass, fese ferme ...in niciun fel nu da bine.
In continutul intrebarii tale "buci lucrate" apare ca prim argument al faptului ca arata bine, deci LA DRACU, ca dadusem cuiva un raspuns spunand ca nu exista intrebari stupide ci doar irelevante; s-ar putea sa ma razgandesc big grin

| SiLvIu_3761 a răspuns:

O fi gay! rolling on the floor Cu asa "buci lucrate" rolling on the floor chiar, ce limbaj ai... rolling on the floor

| JustinDrew explică:

Da ce vreti sa zic fund lucrat?

| deivid a răspuns:

Zii ca vrei sa te **** cu el si e numai al tauwinking laughing