| ZambetheCaptive a întrebat:

Ce parte a corpului excita cel mai rau un baiat?happyfundita

Răspuns Câştigător
| vOdK a răspuns:

Pai pe mine sincer: stiu ca asa facea fosta iubita! ma musca subtil de gat si de urechi! dar si imi mult cand imi atingea penisul cu buna stiinta dar ii placea sa para ca a fost din greaseala laughing da cei imi placea nebunaticii :X:X:X offf... faza era ca nu stia cam cat trebuie sa il aiba unul normal si acu daca sa abosnui cu mare daca o sasi gaseasca unul cu cucul mik o sa rada de el chiar daca el e normal laughing

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mintea!

| vOdK a răspuns:

Ms de fundita :*:*:*

| Izma a răspuns:

Sub talpa :-l

| Niros19 a răspuns:

Pai eu cred ca penisul

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

@EnterSandman la 11 ani ai tai nici nu trebuie sa te exciti

| YoYoUtZa a răspuns:

Acum depinde...
Nu toti baietii se excita la fel
Difera de la om la om happy

| EnterSandman a răspuns:

Eu nu ma excit sunt iron manwinking

| jordan_6666 a răspuns:

A mai fost intrebare asta daca nu ma insell
depinde de baieti(urchi gar abdomen picioare parte inghinala)...depinde de baiat

| DanyXhell a răspuns:

Fundul, Sanii, Picioarele.; d