| sebastian_7562 a întrebat:

Ce parte a corpului o considerati "arma" voastra? Fizic vorbind... lasand deoparte mintea, sentimente...etc...

Răspuns Câştigător
| viki a răspuns:

Fundul.laughing

18 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Imi place foarte mult chipul meu, si multa lume mi-a spus ca asta e atuul meu. am ochii negri si patrunzatori si obrajii mari cu gropitze. de-a lungul timpului am invatat sa ma machiez si frumos ca sa atrag si mai mult atentia. si ca fizic arat bine dar nu pot sa zic ca sunt o jessica alba tongue

| albastrel a răspuns:

Ochii... buzele, gropitzele din obrajii, sanii, alunitele, fundul si picioarele big grinhee hee

| Munchkin a răspuns:

Ochii, gâtul şi umerii. happy
Nu spun că celelalte părţi ale corpului nu sunt frumoase, dimpotrivă, dar...nu le folosesc pe post de "armă", cum spui tu. tongue

| amoremioX a răspuns:

Ochii si sanibig grin

| catalina_2916 a răspuns:

Picioarele si chipul big grin

| SweeTLemon a răspuns:

Ochii mei albastrii si sanii :d

| dianka_4861 a răspuns:

In primul rand ochii apoi gura, sanii fundul si picioarele

| eek a răspuns:

Ochii albastribig grin

| marie a răspuns:

Totul, si nu glumesc... mi se pare ca am niste ochi sclipitori, iar cand plang sunt mai frumoasa...:X

| Gexu a răspuns:

Ochii negrii( sunt cam mici dar merge) & sanii:d

| Yly a răspuns:

Ochii mari si patrunzatoribig grin

| bosnea marinela a răspuns:

Parul si picioarele toti zic ca sunt monica columbeanu.

| bosnea marinela a răspuns:

Picioarele au fost arma mea cand am facut si sport 6 ani.fotbal.

| emanulea a răspuns:

Paru /fundu/corpul/sh fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Picioarele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar sanii! nu i pot numi chiar arma de seductie da toata lumea poor si simplu e inneb dupa eistraight facestraight face...in fine dupa sani si zambettonguetongue

Răspuns utilizator avertizat