| cocoroco a întrebat:

Ce patesti daca dupa masturbare ejaculezi in tine? Tu simti ca ai ejaculat dar te-ai "tinut" si sperma nu a iesit afara. Unde se duce sperma atunci? Daca se intampla mai des ce se intampla cu corpul tau? Vor fi probleme? Ce fel de probleme?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sperma nu s educe nicaieri, ramane in veziculele seminale. Nu se intampla nimic special, dar daca faci exces de metoda asta, cand vei avea viata sexuala iti va fi greu sau imposibil sa ejaculezi.

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sperma va rămâne acolo și o vei elimina cu urina sau cu următoarea ejaculare etc. Unde vrei să se ducă? Înapoi în nici un caz. Rămâne acolo.
Baftă

| Narcis2007 a răspuns:

Nu mai ai sperma...ai facut-o de prea multe ori...

| TheSpecialOne a răspuns:

Esti un prost... cum sa ejaculezi in tinelaughing ti-ai bagat penisul in tine sau cumlaughing?

| tymnas a răspuns:

Asta ma intreb si eu.ca si eu cateodata ma abtin si nu stiu cum sa dau drumulaughingdaca poate sa imi zica cineva in particular la mesaj privat e bine venit(va rog)laughing